Triumph, BMW i Ducati na dużym ekranie dzięki trzem superbohaterom

Triumph, BMW i Ducati oczekują w tym sezonie na wielomilionową publiczność dzięki trzem premierom na dużym ekranie. Prawdziwy film o superbohaterach nie obejdzie się bez motocykli, dlatego wielkie motocyklowe marki są skłonne wyłożyć miliony, żeby to ich modele znalazły się w najlepszych scenach akcji.

Fot. YouTube, Mission: Impossible Fallout | Arc de Triomphe | Paramount Pictures UK

Jeśli chodzi premiery lata, do wyboru mamy „Ant-Mana i Osę” (premiera 3 sierpnia) oraz „Mission: Impossible – Fallout” (premiera 10 sierpnia 2018). Jesienią zobaczymy natomiast mroczną wersję Spider-Mana czyli „Venoma” (premiera 5 października 2018).


Źródło: YouTube, Paramount Pictures

Na plan „Ant-Mana i Osy” trafił Triumph. Filmowcy wybrali model Triumph Thruxton R z rodziny Bonneville. Wkrótce przekonamy się, czy ten klasyczny z wyglądu motocykl pasuje do futurystycznych wdzianek Ant-mana i jego partnerki.


Źródło: YouTube, Marvel Entertainment

Z kolei Tom Cruise w roli niezniszczalnego agenta Ethana Hunta dostał do rozbicia i destrukcji nowy egzemplarz BMW R nineT Scramblera. Szósta odsłona „Mission: Impossible” jest zdaniem krytyków najlepszą częścią z serii, dlatego BMW na pewno cieszy się, że ich motocykl wygrał niemałą rolę w tym przeboju.


Źródło: YouTube, Sony Pictures Entertainment

Tom Hardy dał niesamowity występ jako Bane w „Mroczny Rycerz powstaje”, stąd wielu komentatorów właśnie w nim, jako Venomie, upatruje najlepszego superbohatera sezonu. Hardy jako dziennikarz Eddie Brock (Venom jest jego alter ego) sieje spustoszenie w San Francisco na swoim Scramblerze Ducati Full Throttle.

%d bloggers like this: