John Wick 3 i pojedynek żywych koni z końmi mechanicznymi

Dwa filmy nie wystarczyły, aby Johny Wick mógł cieszyć się pełnią zemsty. Facet wykończył naprawdę wielu ludzi, żeby pomścić swojego psa, ale wspominając stare czasy przypomniał sobie o jeszcze kilku znajomych tych zabitych, którzy właściwie też nadają się do odstrzału. I dzięki temu już w 2019 roku zobaczymy trzeci rozdział filmu. Czyli to już będzie właściwie trylogia.

Dlaczego o tym wspominam? Otóż na ulicach Nowego Jorku rozpoczęły się już zdjęcia do „John Wick: Rozdział 3”, a jedna ze scen dotyczy pościgu, w którym udział biorą żywe konie i konie mechaniczne. Fragment sceny możecie zobaczyć poniżej. Swoją drogą koń galopuje z prędkością 40 do 48 km/h, zatem przeciwnicy Wicka dość marnie radzą sobie z operowaniem przepustnicą gazu.

fot. YouTube, BACKGRID TV

Inna ciekawostka dotyczące tej sceny, to brak charakterystycznego dźwięku wyjącego silnika. To dlatego, że jednoślady są… elektryczne. Czarne charaktery dosiadają modeli Zero DSR, które są doskonałe jeśli nie chcesz spłoszyć żywego konia swojego wroga.

No i na koniec szacunek za to, że Keanu Reeves sam próbuje opanować rumaka i nie korzysta z pomocy tego faceta obok, który wygląda dokładnie jak Keanu.


Źródło: YouTube, BACKGRID TV

Jeśli chcielibyście zobaczyć jak ta scena prezentuje się finalnie, zaznaczcie sobie w kalendarzu datę 17 maja 2019 roku. To dzień premiery filmu „John Wick: Rozdział 3”.

%d bloggers like this: