Ethan Hunt jedzie pod prąd wokół Łuku Triumfalnego

Ethan Hunt po raz kolejny ratuje świat, a ponieważ premiera światowa już 25 lipca, warto obejrzeć ostatni przedpremierowy zwiastun, tym bardziej, że jest to widowiskowa scena pościgu wokół Łuku Triumfalnego na placu Charles-de-Gaulle w Paryżu.

W wieku 56 lat Tom Cruise jest już chyba trochę za stary na te wszystkie niemożliwe misje, dlatego w znakomitej większości scen zastępuje go dubler. Mimo wszystko i tak warto obejrzeć szaleńcza jazdę na BMW R Nine T Scrambler po Polach Elizejskich.

Fot. YouTube, Mission: Impossible Fallout | Arc de Triomphe | Paramount Pictures UK

„Mission: Impossible – Fallout” to już szósty film z serii „Mission: Impossible” zaś Cruise jest nie tylko głównym bohaterem, ale również współproducentem filmu. Paryska premiera miała miejsce kilka dni temu, a w sieci pojawiło się już sporo recenzji „Mission: Impossible – Fallout”. I chyba jest dobrze.

Jak na rozwodnione do maksimum filmidło, nowy odcinek przygód Hunta ma zastanawiająco wysokie oceny na obiektywnym zazwyczaj serwisie Metacritic, gdzie uzyskał 86 punktów na 100. Pojawiły się nawet głosy, że film z Tomem Cruisem jest najlepszym obrazem akcji od czasu „Mad Maxa”. Trudno w to uwierzyć, ale szybko się nie przekonamy, bo polska premiera odbędzie się dopiero 10 sierpnia 2018.


Źródło: YouTube, Mission: Impossible Fallout | Arc de Triomphe | Paramount Pictures UK

Na razie możemy więc tylko popatrzeć na Cruise i jego dublera, którzy dokazują na R Nine T. Zawsze coś…

%d bloggers like this: