„AMERYKAŃSKI CHOPPER: POWRÓT LEGENDY” już w środę na Discovery Channel!

Legendarny duet amerykańskich twórców chopperów wreszcie wraca na mały ekran. Brakowało Wam już kłótni Seniora z Juniorem?

Po kilkuletniej przerwie Paul Teutul Senior i jego syn Paul Teutul Junior ponownie łączą siły. Czym zaskoczą nas motocyklowi artyści znani ze swojej niesztampowej wizji, ale i szorstkiej, męskiej relacji? Jakie dzieła sztuki wyjadą z ich warsztatu? Premiera programu „Amerykański chopper: powrót legendy” już w środę, 18 lipca, o godzinie 22:00 na Discovery Channel.

Fot. Discovery Channel Polska/Game Over Cycles

Przypomnijmy jeszcze, że drogi Seniora z synem rozeszły się prawie dekadę temu. Ich wybuchowe temperamenty i odmienne wizje przy tworzeniu motocykli doprowadzały do częstych kłótni, wzajemnych pretensji i oskarżeń. Każdy z nich poszedł w swoją stronę i zajął się własnym biznesem.

Fot. Discovery Channel Polska/Game Over Cycles

Paul Sr. zmodernizował Orange CountyChoppers, zmieniając firmę w kompleks składający się z warsztatu, kawiarni, kręgielni, restauracji oraz oczywiście motocyklowych ekspozycji. Niezmienna natomiast została ekipa, która współtworzy te cuda na dwóch kołach.

Fot. Discovery Channel Polska/Game Over Cycles

Tymczasem Paul Jr. zaryzykował i postanowił rozpocząć pracę na własny rachunek. Firma, którą założył to nie jedyna zmiana w jego życiu. Obok wyzwań zawodowych pojawiło się to najważniejsze – prywatne, czyli ojcostwo. Odmienna perspektywa, w której się znalazł dość mocno wpłynie na bezpośrednie relacje pomiędzy Teutalami i stanowczo, będzie to pozytywna zmiana.

Fot. Discovery Channel Polska/Game Over Cycles

„Podczas tworzenia motocykla dopisuję do niego historię. I kiedy zmienia się ta historia, zmienia się także wygląd motocykla. Nie robiliśmy dwóch takich samych pojazdów. To unikaty nie do podrobienia. My tworzymy arcydzieła, w których jest jakiś motyw – nieustannie zmienny i w tym tkwi sens” – jak mówi Paul Jr.


Źródło: Discovery Channel Polska/Game Over Cycles

Czy rzeczywiście? Wkrótce będziemy się mogli o tym przekonać, chociaż trzeba przyznać, że wśród posiadaczy customów Teutulów jest wiele znanych nazwisk, w tym Bill Murray, Bill Joel, czy Will Smith.

%d bloggers like this: