Dziś gra Rolling Stones, a jutro oficjalny start wielkiej imprezy Harleya-Davidsona!

Już jutro zaczyna się największa od lat impreza Harleya-Davidsona. Najlepsze jest to, że 115-lecie marki będzie świętowane stosunkowo blisko naszych granic, w czeskiej Pradze.

Jeszcze dzisiaj, tuż przed rozpoczęciem wielkiego europejskiego wydarzenia Harleya, odbędzie się koncert legend rocka, grupy Rolling Stones, która da czadu na lotnisku Letnany. Główne wydarzenia zaplanowane są w dniach od 5 do 8 lipca. Wiadomo już, że to czeskiej Pragi zjadą motocykliści z blisko 80 krajów!

Jednym z głównych punktów programu będzie wielka parada motocyklowa, która przejedzie najpiękniejszymi ulicami Pragi. Sporą niespodzianką jest też gala Muay Thai All Star Fight, czyli starcie 35 zawodników boksu tajskiego w formule turnieju.

Fot. Harley-Davidson

Oczywiście nie zabraknie również bardziej tradycyjnych rozrywek jak np. festiwalu Custom Bike czy strefy Expo, w której pokazanych zostanie ponad 150 historycznych i współczesnych motocykli Harley-Davidson.

W kalendarzu atrakcji i wydarzeń podczas obchodów 115-leci Harleya, pojawi się także znana w Polsce postać Maćka Bielskiego. Popularny DOP jest czołowym zawodnikiem polskiego stuntu, który w połowie 2017 pobił rekord Guinnessa w jeździe na motocyklu z jednoczesnym paleniem gumy. DOP jest także jednym w Polsce stunterem wykonującym triki na motocyklu marki H-D.

Więcej informacji wydarzeniu i kalendarz wszystkich zaplanowanych atrakcji znajdziecie pod tym adresem.

%d bloggers like this: