115-lecie Harleya-Davidsona w Pradze już za tydzień! Sprawdź dodatkowe atrakcje

Podczas wielkiego show w stolicy Czech, warto zainteresować się dodatkowymi atrakcjami, np. ekspozycją marki H-D, gdzie będzie można zobaczyć motocykle z limitowanej edycji 115th Anniversary i przetestować najnowsze modele 2018. Chętni będą mogli również wziąć udział w paradzie i obejrzeć wspaniałe maszyny na miejscu oraz na Custom Bike Show. Do tego warto wykroić sobie trochę czasu na pokaz niesamowitych umiejętności jazdy w trakcie Stunt Show, Freestyle Motocross i Biker Games. Szczegóły tych atrakcji znajdziecie pod tym linkiem.

Fot. Harley-Davidson

Święto harleya-Davidsona nie może również obyć się bez muzyki i koncertów. Będzie się działo, bo w harmonogramie jest ponad 40 zespołów na czterech scenach. Kapele będą grały od 11.oo do północy każdego dnia, w tym The Hives na scenie głównej! w tej chwili nadal dostępne bilety na Rolling Stones w dniu 4 lipca! Aby być na bieżąco dzień po dniu, wystarczy zaglądać do aktualizowanego i interaktywnego programu wydarzeń online.

Fot. Harley-Davidson

I jeszcze jedno. Ponad 100 dealerów w całej Europie oferuje mycie motocykla, bezpłatną kawę i wiele więcej. Plus 15% zniżki w Hard Rock Café. Nie musisz też nosić ze sobą drukowanej kopii wejściówki/kodu QR – najwygodniejszym sposobem posiadania biletu i kodu w kieszeni jest pobranie aplikacji mobilnej 115th Anniversary – wystarczy wyszukać ‘Harley-Davidson 115th Anniversary’ w App Store lub Google Play.

Aplikacja zapewnia również informacje o tym co się dzieje, najnowsze wiadomości, mapę imprezy i program wydarzeń, a także wiele więcej. Tutaj link. 115-lecie Harleya-Davidsona w Pradzie odbędzie się w dniach 5.07 do 8.07.2018.

 

%d bloggers like this: