Szkolenie i Wielki Motocyklowy Piknik na torze Slovakia Ring

4 i 5 lipca na torze Slovakia Ring odbędzie się Wielki Motocyklowy Piknik organizowany przez MotoRRaid.pl & MotoTravels.pl. Oczywiście główną atrakcją wydarzenia będą treningi na torze Slovakia Ring, które zostaną podzielone na cztery grupy – niezależnie od rodzaju motocykla amator rozpoczynający przygodę z motocyklami czy zawodnik sportowy, znajdzie w nich swoje miejsce. Do wyboru jest grupa tylko dla motocykli turystycznych, osobna grupa dla Pań (ze Speed Ladies na czele – już zapisanych ok 40 Pań) oraz dwie sportowe. Wszystko po to aby bezpiecznie trenować w swojej kategorii.

Imprezie towarzyszyć będzie pakiet szkoleń takich jak: kurs pierwszej pomocy, technika jazdy i bezpieczeństwo na drodze, szkolenie “motocyklista miejski”, technika obsługi motocykla. Podczas tych dwóch dni nauczycie się prawidłowego kierowania motocyklem, reagowania w różnych sytuacjach zagrożenia oraz sprawnego manewrowania na wąskiej ulicy. Szkolenia będą prowadzone pod okiem doświadczonych instruktorów, m.in. przez profesjonalistów takich jak wielokrotnych Mistrzów Polski Pawel Szkopek #19 i Marek Szkopek Micro #33, szkoleniowców CzterySlidery.pl, szkoły nauki jazdy KURSANT z Wrocławia.

Na placu nie zabraknie strefy Parterów tj. Honda Motocykle, Honda Plaza, Świat Motocykli, SHOEI Polska, SHIMA, Womet-Tech Racing Accessories, Szkoła Jazdy Kursant, Legato-motocykle.pl motofashion.com.pl czteryslidery.pl Idea Bank. Przygotują dla Was liczne atrakcje, możliwości testowania produktów, treningi oraz konkursy i zadania. Główną ideą eventu jest zwiększenie Waszego bezpieczeństwa poprzez naukę w atmosferze dobre zabawy!

Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem na Facebooku oraz na stronach: www.motorraid.pl i www.mototravels.pl.

%d bloggers like this: