Harley-Davidson zwraca kasę po roku użytkowania motocykla. To nowy program Freedom Promise

Harley-Davidson oferuje od niedawna nowy model sprzedaży motocykli (na razie nieobecny jeszcze w Polsce). Formuła Harley-Davidson Freedom Promise jest bardzo prosta. Klienci, którzy kupują nowy lub używany model Street lub Sportster, mogą z niego korzystać przez rok, a następnie odzyskać dokładnie taką kwotę jaka zapłacili, pod warunkiem, że kupią nowego, innego harleya, kiedy ten rok się skończy.

W praktyce oznacza to możliwość zakupu po roku nowej maszyny z uwzględnieniem różnicy w cenie starego i nowego motocykla. Gdzie jest kruczek tego rozwiązania? Właściwie nie ma tu żadnej pułapki, jedynie trzeba zaznaczyć, że w programie biorą udział tylko wspomniane dwa modele, czyli Street i Sportster.

Fot. harley-davidson.com

Po drugie klienci otrzymają kwotę zakupu z powrotem pod warunkiem, że nowy motocykl ma większa wartość, niż wcześniejszy. Nowy motocykl może być z rocznika 2017, 2018 lub 2019, natomiast zakupiony pierwotnie od roku modelowego 2012 i musi zostać zakupiony do 31 sierpnia 2018 roku.

Akcja Harleya-Davidsona ma oczywiście drugie dno. Amerykanom chodzi głównie o zwiększenie zasięgu i zainteresowania motocyklami marki, zgodnie z planem, który zakłada, że do 2027 roku zyskają około dwóch milionów nowym motocyklistów (klientów). Żeby zrealizować te bardzo ambitne założenia, konieczne są odważne ruchy i poczynania. Akcja Freedom Promise to właśnie jedna z nich.

Pełne warunki programu Harley-Davidson Freedom Promise można znaleźć pod poniższym linkiem.

%d bloggers like this: