Indian potwierdza sprzedażową wersję FTR 1200! Przy okazji można wygrać tego dzikusa. Spróbujesz?

Indian dominuje w tym sezonie w American Flat Track, zobaczyliśmy też jak Travis Pastrana przygotowuje się do powtórki wyczynów Evela Knievela na zmodyfikowanym wariancie FTR 750. Amerykańska firma motocyklowa robiła wszystko, aby FTR nie zniknął nam czasem z oczu. Na dodatek robiła to bardzo skutecznie. Ale to miało swój cel.

Fot. Indian Motorcycle

Teraz dowiadujemy się, że FTR w wersji 1200 pojawi się w sprzedaży. Motocykl trafi do klientów w 2019 roku, chociaż nie wiadomo jeszcze dokładnie czy w pierwszej, czy drugiej połowie roku.

Fot. Indian Motorcycle

„Kiedy zaprezentowaliśmy FTR 1200 Custom podczas EICMA, powiedzieliśmy, że będziemy słuchać wszystkich uwag i opinii naszych odbiorców” – powiedział Steve Menneto, prezes Indian Motorcycle. „Motocykliści chcieli głównie dowiedzieć się, kiedy wprowadzimy FTR 1200 do produkcji. To dało nam to myślenia” – dodał Menneto.


The FTR1200 is Coming – Indian Motorcycle. Źródło: YouTube, Indian

Oprócz informacji o wersji sprzedażowej motocykla, Indian ogłosił również loterię, w której można wygrać jeden z pierwszych motocykli, które zjadą z linii montażowej. Jeśli chcesz dać sobie szansę na wygraną, zajrzy pod ten adres.

%d bloggers like this: