To wideo robi furorę, bo Predator nigdy nie wyglądał bardziej realnie!

Prawdziwy fanem jakiegoś dzieła jesteś wówczas, gdy podnosisz swoją obsesję do rangi sztuki. Doskonały przykład stanowi poniższy film, na którym widać bezkompromisowego wielbiciela Predatora, który stworzył kompletny, niezwykle dokładny kombinezon i jednocześnie zmodyfikował swój motocykl w taki sposób, aby przypomniał ciało Obcego. W ujeżdżaniu Aliena jest co prawda coś perwersyjnego, ale nie będziemy głębiej wnikać w tę kwestię.

Fot. Predator

Ten przypadek chyba rozstrzyga przy okazji odwieczny spór na najbardziej niebezpieczną i złą istotę z Kosmosu… Przypomnijmy jeszcze tylko dla osób, które nie są w temacie, że obaj drapieżcy pochodzą z własnych serii pod nazwą Predator oraz Alien.

Fot. Predator

Fani obu serii musieli się nawet zmierzyć z ciężkim w odbiorze i mocno krytykowanym dziełem, gdzie obie śmiercionośne istoty toczyły ze sobą zawzięty bój, tj. filmem z 2004 roku pod tytułem „Alien vs. Predator”. To był zresztą dopiero początek nowej serii.

Fot. Predator

Ale mniejsza z niuansami dotyczącymi filmografii, ponieważ nas bardziej interesuje bohater nagrania. Prezentowany filmik został zrobiony w Tajlandii. Odkąd wideo pojawiło się w internecie, można dotrzeć również do innych ciekawostek o autorze niezwykłe modyfikacji. Podobno został zatrzymany przez policję, jest także oskarżony o niezgodną z przepisami przeróbkę motocykla. Sprawa jest w toku.

Mimo tych problemów, autor cieszy się obecnie sławą w internecie. Chyba zasłużenie…

%d bloggers like this: