Cruiser na prawo jazdy kategorii B? Oto recepta z oferty marki Romet

RMT Daystar 125 to motocykl, który charakteryzuje się interesującymi detalami i wygodną pozycją za kierownicą. Znaczące cechy Daystara to dobre hamulce, komfortowe zawieszenie, a przede wszystkim stosunkowo dynamiczny jak na tę klasę napęd.

RMT Daystar nie tylko na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie solidnej maszyny. Spore jak na tą pojemność gabaryty pozwalają nawet większym osobom na wygodną jazdę, a duży rozstaw osi daje poczucie stabilności podczas jazdy w każdych warunkach.

Fot. romet.pl

Czarny matowy lakier w połączeniu z dużą ilością dobrej jakości chromu i dopracowanymi detalami, tworzą spójną estetykę cruisera, a podwójny wydech i okrągła puszka filtra powietrza dodają charakteru maszynie.

Motocykle RMT Daystar to w rzeczywistości koreańska technologia Dealim. Motocyklowa działalność Daelim Motor Company rozpoczęła się jeszcze w latach 60., natomiast początki macierzystej firmy sięgają 1939 roku. Obecnie DMC produkuje ponad 300 000 silnikowych jednośladów rocznie. Pojazdy trafiają m.in. do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Australii, Francji, Włoch, Izraela i Sudanu.

Fot. romet.pl

Warto dodać, że początkowo koreańska firma składała motocykle na licencji japońskiej Hondy, natomiast po kilku latach otworzyła własny dział inżynieryjno-projektowy i rozpoczęła produkcję na swoje konto. Pojazdy Daelim znane są z dobrej jakości komponentów oraz wykonania z dbałością o szczegóły.

Dla właścicieli pojazdów marki Dealim w Polsce istnieje prężnie działające forum, na którym również można dowiedzieć się wszystkiego o użytkowaniu i cechach poszczególnych modeli. Forum znajdziecie pod adresem: http://www.125daelim.fora.pl

Fot. romet.pl

 

Źródło: Romet

%d bloggers like this: