Romet zachęca do zakupu SCMB 125 poprzez akcję niestojwkorkach.pl

Masz prawo jazdy na auto? Możesz dołączyć do motocyklowej rodziny i oszczędzać czas nie stojąc w miejskich korkach! Rusza akcja specjalna marki Romet.

Romet wspiera sprawną komunikację w miastach i odpala akcję specjalną promującą łatwy, szybki i przyjemny sposób na poruszanie się po mieście jakim jest jazda na motocyklu SCMB 125 z najnowszej kolekcji pojazdów Romet 125.

Fot. romet.pl

Wg raportu firmy Deloitte kierowcy spędzają w korkach nawet do 8 godzin miesięcznie. Patrząc jednak na ruch panujący w dużych polskich miastach oraz częste problemy z brakami w drogowej infrastrukturze, ten wynik wydaje się nawet sporo zaniżony.

Codzienne dojazdy do pracy, szkoły, na zakupy, czy załatwianie dziesiątek spraw w punktach rozsianych po całym mieście. To wszystko nieuchronnie wiąże się ze straconym czasem za kierownicą samochodu, lub w komunikacji publicznej.

Fot. romet.pl

Poruszanie się po mieście nie musi być jednak wcale udręką. Według Rometa pomóc ma w tym nowy SCMB 125 – który jest bezpieczny, prosty w obsłudze i wystarczająco zwinny, by zaoferować dynamiczną jazdę w gęstym ruchu miejskich arterii i ciasnych uliczek, a do jego prowadzenia wystarczy posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Z motocyklem Romet SCMB 125 odpada także stracony czas na zmorę kierowców, czyli znalezienie miejsca parkingowego dla samochodu. Kolejnym z atutów, który trudno przecenić jest znikomy apetyt na paliwo. Oszczędny i zarazem elastyczny, zasilany elektronicznym wtryskiem paliwa silnik pozwoli na zaoszczędzenie kolejnych pieniędzy, podczas wizyt na stacjach benzynowych.

Co więcej, korzystając z programu ratalnego, wystarczy 299 zł miesięcznie, by wkroczyć w świat jednośladów i ułatwić sobie życie. Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.niestojwkorkach.pl

Źródło: Romet

%d bloggers like this: