Pamiętacie o TimeAttack Yamahy? Start już za kilka dni!

Yamaha Motor Polska wraz z dealerami zaprasza wszystkich chętnych do udziału w spotkaniach na torach, zwanych Time Attack by Yamaha & Fiat. Imprezy te mają na celu umożliwienie polskim motocyklistom jazdę po obiektach do tego przeznaczonych – bo gdzie, jak nie na torze podnosić swoje umiejętności?

Tym bardziej, gdy możemy to zrobić pod okiem profesjonalistów, a swoje postępy sprawdzać za pomocą pomiaru czasu. Ani początkowy poziom umiejętności, ani rodzaj i pojemność posiadanego jednośladu nie mają tutaj znaczenia. Liczą się chęci i odrobina odwagi, by wjechać z Yamahą i Fiatem na tor! Zapisy na Time Attack prowadzą dealerzy Yamahy.

Foto: Yamaha

Zaledwie kilka dni zostało do najbliższej edycji Time Attack by Yamaha & Fiat zaplanowanej na 14 czerwca na Torze Łódź. Ten nowoczesny obiekt położony w pobliżu węzła autostradowego A1/A2, 15 km od Łodzi o długości 1,5 km jest świetnym miejscem do szlifowania swoich motocyklowych umiejętności pod okiem Andrzeja „Simpsona” Drzymulskiego, i Janusza Czai, wieloletniego organizatora imprez typu track day. Kolejne spotkania odbędą się na nitkach kartingowych w Bydgoszczy, Radomiu i ponownie w Słomczynie.

Harmonogram kolejnych spotkań Time Attack by Yamaha & Fiat:
• 14.06.2018, Tor Łódź
• 20.07.2018, Tor Bydgoszcz
• 10.08.2018, Tor Radom
• 14.09.2018, Tor Słomczyn

Nie masz doświadczenia torowego? To nawet lepiej! Możesz liczyć na spektakularne poprawienie swoich czasów i mega satysfakcję. Podkreślmy to jeszcze raz – nie ścigamy się z innymi uczestnikami Time Attack by Yamaha & Fiat. Wręcz przeciwnie – integrujemy się podczas amatorskich jazd z pomiarem czasu.

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: