Dołącz do Time Attack, czyli szybko na torze, bezpiecznie na drodze

TIME ATTACK to spotkania na torach mające zachęcić motocyklistów do jazdy po obiektach do tego przeznaczonych. Tym bardziej, gdy możemy to zrobić pod okiem doświadczonych instruktorów, a swoje postępy sprawdzać za pomocą profesjonalnego pomiaru czasu. Ani początkowy poziom umiejętności, ani rodzaj i pojemność posiadanego przez Ciebie jednośladu nie mają tutaj znaczenia.

Nie masz doświadczenia torowego? To nawet lepiej! Możesz liczyć na spektakularne poprawienie swoich czasów i mega satysfakcję.

Fot. timeattack.pl

Podkreślmy to jeszcze raz – nie ścigamy się z innymi uczestnikami Time Attack. Wręcz przeciwnie – integrujemy się podczas amatorskich jazd z pomiarem czasu i świetnie się bawimy! Chcesz bezpłatnie wziąć udział w jednej z imprez z cyklu Time Attack? Nic prostszego! Zgłoś się do swojego dealera Yamaha i odbierz zaproszenie!

Gdzie i kiedy odbędą się imprezy w ramach Time Attack? Najbliższe wydarzenie już za tydzień, tj. 11.05.2018 na torze Słomczyn, zlokalizowanym ok. 50 km od Warszawy. Kolejny termin to 14.06.2016 i impreza na torze w Łodzi. Kolejne spotkanie przewidziane jest na torze Bydgoszcz, a termin tego wydarzenia został ustalony na 20.07.2018.

Już 10.08.2018 spotkamy się w Radomiu na tamtejszym torze, a cykl imprez Yamahy zamknie ponownie tor Słomczyn w dniu 14.09.2018. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

 

Źródło: yamaha-motor.pl

%d bloggers like this: