The Reunion pojawi się w sprzedaży przed końcem roku

Po roku od debiutu elektrycznego motocykla Lacama, włoski producent motocykli z napędem elektryczny Italian Volt, wypuści na rynek specjalną edycję pod nazwą The Reunion.

Fot. Italian Volt

Inspiracją nazwy jest odbywające się we Włoszech, motocyklowe show Monza Reunion, natomiast sam motocykl to futurystyczny jednoślad nawiązujący do jednośladów typu flat tracker, ale z chopperowym siedziskiem i reflektorem a la cruiser.

Fot. Italian Volt

Elektryczny napęd 70 kW (94 KM) zasilany jest akumulatorem o pojemności 15 kWh. Motocykl został wyposażony w nietypowe niebieskie nadwozie o strukturze plastra miodu, a także kolorowy wyświetlacz z własnym połączeniem internetowym umożliwiającym bezprzewodową aktualizację oprogramowania.

Fot. Italian Volt

Przyspieszenie motocykla od 0 do 100 km/h wynosi 4,6 sekundy, natomiast maksymalna prędkość 180 km/h. Zasięg The Reunion to obecnie około 200 kilometrów w cyklu mieszanym, ale Italian Volt twierdzi, że przyszłe aktualizacje pozwolą znacznie zwiększyć zasięg jednośladu, głównie dzięki uprawnieniom sterowania silnikiem i zarządzaniu energią.

Fot. Italian Volt

Pierwsze dostawy motocykla do klientów rozpoczną się jeszcze przed końcem bieżącego roku. Aktualnie nie znamy ceny elektrycznego The Reunion.


Źródło: YouTube, MotoDigest TV

%d bloggers like this: