Triumph ujawnił nowe warianty kolorystyczne dla swoich motocykli z rocznika 2018

Na pierwszy ogień poszedł Thruxton R, który będzie dostępny w wariancie Competition Green (zieleń brytyjskich zespołów wyścigowych) zamiast dotychczasowego Matt Black (matowa czerń). To dobry wybór, tym bardziej, że zieleń dobrze pasuje do złotego zawieszenia od Ohlins.

Również Bonneville T120 dostaje nowe kolorki, podzielone na dwa tony Fusion White i Aegean Blue, które zastąpią poprzednią opcję Cranberry Red i Aluminium Silver. Bonneville T120 Black oferowany jest obecnie w wariancie Matt Black, zresztą zgodnie z nazwą, a nie jak dotychczas Matt Graphite.

Fot. Triumph

W wersji 2018 nie zobaczymy już więcej koloru Ironstone, którym mógł poszczycić się Bonneville Bobber. Stara barwa została zastąpiona przez wojskową Khaki Green. Wystarczy dodać skórzany pokrowiec dla karabinu, żeby uzyskać wygląd maszyny z okresu II wojny światowej.

Ostatnią maszyną, która dotknął pędzel z nową farbą jest Street Triple RS, który stracił Matt Silver na rzecz nowej opcji Crystal White. Ponadto Matt Black ustąpił miejsca Phantom Black – różnica polega na tym, że Phantom jest błyszczący.

%d bloggers like this: