Chcesz mieć kombinezon w kolorach tęczy, ze swoim logiem? Dainese to umożliwia!

Nowy konfigurator Dainese to zupełnie inne podejście do kwestii motocyklowego kombinezonu. Właściwie dlaczego mamy być skazani wyłącznie na pomysły firmowych krawców i designerów? Chcesz mieć zielono-różową kurtkę i pomarańczowe spodnie z niebieskimi paskami? Proszę bardzo! Chciałbyś na tych paskach mieć zgrabnie wpasowane imię swojej dziewczyny? Dainese to umożliwia. Oczywiście za odpowiednio wyższą cenę…

Fot. Dainese

Dostępny za pośrednictwem strony internetowej, zupełnie nowy konfigurator 3D, pozwala każdemu motocykliście całkowicie spersonalizować swój skórzany garnitur, marynarkę lub spodnie w czasie rzeczywistym, za pomocą prostego zestawu interaktywnych przełączników i widżetów. Możesz nawet przesłać logo lub własny napis.

Fot. Dainese

Konfigurator jest prosty w obsłudze. Wystarczy wybrać, czy chcesz zaprojektować cały kombinezon, kurtkę lub same spodnie. Dainese umożliwia wybór standardowego modelu ze swojej kolekcji, a później można już szaleć. Tanio nie jest. W przypadku kurtki Racing 3, które cena wynosi 569.95 dol., customizacja modelu to koszt 399.95 dol. Edycja obejmuje praktycznie każdy element.

Fot. Dainese

Powyżej możecie podziwiać efekt mojej wytężonej pracy: logo Inforiders na plecach i piękna żółć. No dobra, trochę mi nie wyszło, ale przy odrobinie chęci i czasu można stworzyć cuda. Szkoda tylko, że cena powala na łopatki.

Kolejny minus to konieczność udania się do centrum Dainese, gdzie zostaną wykonane pomiary zawodnika. Jedyny punkt w Polsce znajduje się w Koszalinie. Co ciekawe konfigurator nie umożliwia wyboru naszego kraju z listy. Mimo wszystko, pomysł jest świetny i nieźle zrealizowany, a że drogo? Nie jest to opcja dla każdego… Konfigurator Dainese znajdziecie pod tym linkiem.

%d bloggers like this: