ELEVEN BIKE FEST 2018 – Będzie grubo!

Jeśli nie macie jeszcze planów na drugą połowę czerwca, to koniecznie zapiszcie sobie w kalendarzu datę 22-25.06.2018. W tych dniach odbędzie się we Wrocławiu kolejna edycja ELEVEN BIKE FEST, czyli motocyklowe święto, którego organizatorem jest mocna ekipa HARLEY DAVIDSON CLUB ELEVEN. To nie będzie zwykły zlot, bo na EBF przyjeżdżają ludzie z całej Europy i innych części świata. Czeka nas wielkie show i jeszcze lepsza zabawa!

Fot. www.11bikefest.com

Wśród gwiazd i zespołów, które zagrają podczas trzydniowego festu, posłuchamy brytyjskiej legendy z nurtu hard rocka, czyli Status Quo, na przebojach której wychowały się całe pokolenia bikerów. Posłuchacie “Im The Army Now” tej kapeli. Pamiętacie? No pewnie.


Status Quo – In The Army Now. Źródło: YouTube, StatusQuoVEVO

Ponadto na scenie zagra niemiecki AXEL RUDI PELL i kolejna kapela z wysp, czyli PARADISE LOST. Z polskich zespołów wystąpią m.in. ACID DRINKERS, BIG CYC, NOCNY KOCHANEK, FARBEN LEHRE, REBELIANCI, MR POLLACK i wiele innych.

Więcej szczegółów już wkrótce. Tymczasem zaglądajcie na stronę internetowa dotyczącą imprezy www.11bikefest.com, oraz na nasz fanpage.

%d bloggers like this: