Szkolenie i testy motocykli Honda. Już wkrótce!

Dla osób, którym marka Honda jest szczególnie bliska, pojawiła się bardzo ciekawa opcja szkolenia i zabawy. Honda Fun & Safety to okazja, aby w bezpiecznych warunkach popracować nad umiejętnościami i techniką jazdy, skorzystać z porad doświadczonych instruktorów, a przy okazji doskonale się bawić.

Fun and Safety. Fot. profi.info.pl

Szkolenie odbędzie się w dniach 12-13 maja 2018 roku na Awix Racing Arena przy ul. Pera Jonssona 5 w Toruniu. Podczas jednego dnia każdy uczestnik odbędzie nawet do 7 sesji treningowych. Jazdy poprzedzi instruktaż, zapoznanie się z torem i szkolenie teoretyczne. Po zakończeniu jazd instruktorzy przeanalizują z uczestnikami i omówią błędy, udzielą także porad.

Przy okazji w Toruniu będzie można obejrzeć najnowsze modele motocykli Honda na 2018 rok, uzyskać informacje na temat leasingu i kredytu, skorzystać z cateringu i oczywiście przetestować na torze nowe modele japońskiej marki.

Fun and Safety. Fot. profi.info.pl

Koszt szkolenia za jeden dzień, dla właścicieli motocykli Honda, wynosi 90 zł. Pozostali zapłacą 150 zł, o ile będą jeszcze miejsca. Formularz oraz pozostałe informacje znajdziecie tutaj – na stronie organizatora.

%d bloggers like this: