W światowym finale Ducati Custom Rumble zobaczymy dwa motocykle polskich ekip!

Spośród 132 projektów zbudowanych na bazie motocykli Ducati Scrambler, które zostały zgłoszone do drugiej już edycji międzynarodowego konkursu Custom Rumble maszyna o nazwie ESG Rumble 400, uzyskała największą średnią ocen!

ESG Rumble 400. Fot. Eastern Spirit

Na wszystkie projekty biorące udział w tegorocznej edycji Custom Rumbe – międzynarodowego konkursu customizingowego motocykli Ducati – internauci z całego świata oddali w sumie ponad 200 000 głosów.

Jednym z tych, które zdobyły ich najwięcej, była rodzima konstrukcja ESG Rumble 400, powstała w polskim warsztacie customizingowym Eastern Spirit, wspieranym przez Ducati Polska. Motocykl ten został doceniony w kategorii Best Dealer.

ESG Rumble 400. Fot. Eastern Spirit

Oprócz wygranej ESG Rumble 400 – zbudowanego na bazie Ducati Scrambler Sixty2, mamy także zwycięstwo kolejnego Polaka -Piotrka z jego projektem o wdzięcznej nazwie The Batass. Piotr zgarnął laur za zwycięstwo w kategorii Best Privat Customizer.

The Batass. Fot. Revolt Customs

W finale znalazły się także dwa projekty z Tajlandii – w kategorii Best Customer wygrał Black Ant zbudowany przez Sumalpana oraz w kategorii Rookie Rumble projekt o nazwie Aree, stworzony przez Tanapola.

Te cztery motocykle powalczą o zwycięstwo w finale całego konkursu Custom Rumble 2018, który będzie miał miejsce podczas World Ducati Weekend w dniach 20-22 lipca we włoskim Misano.

The Batass. Fot. Revolt Customs

Trzymajcie kciuki za obie polskie konstrukcje!

%d bloggers like this: