Testuj Dominar 400. Jest pierwsza akcja dla klientów

Na Poznań Motor Show 2018 indyjski Bajaj przygotował całkiem spore i eleganckie stoisko, które cieszyło się wielkim zainteresowaniem zwiedzających targi. Aktywność wspieranej przez Rometa marki widać również na stronie testujdominar400.pl. Co my tu mamy?

Przede wszystkim jest możliwość zapisania się na jazdę testową, czyli podstawowe działanie dystrybutora umożliwiające potencjalnym klientom bliższe zapoznanie się z dwukołową ofertą. Wiadomo również, że jeśli odbywa się testowa jazda, to uczestnik zajrzy przy okazji do salonu, obejrzy asortyment, zapewne coś kupi, i przy okazji zapamięta lokalizację miejsca gdzie miło spędził czas. To procentuje.

Fot. testujdominar400.pl

Pod tym adresem możecie zapisać się na jazdę testową Dominarem 400, natomiast więcej o samym motocyklu dowiecie się z naszego artykułu. I jeszcze jedno. Osoby, które zdecydują się na zakup Dominiara 400, zyskują automatycznie szansę na wygranie drugiego, identycznego egzemplarza (albo zwrot pieniędzy). Wystarczy zakupić moto po 03.04.2018 i zachować paragon. Więcej informacji o tej akcji już wkrótce na stronie testujdominar400.pl

%d bloggers like this: