Stunt Wars Poland podczas Poznań Motor Show 2018. Kto wygrał?

Stunt Wars Poland to międzynarodowe zawody stuntridingu, czyli freestylu motocyklowego. Pierwsza edycja Stunt Wars przyciągnęła na Międzynarodowe Targi Poznańskie tłumy zwiedzających. W powietrzu czuć było emocje, ale przede wszystkim zapach palonej gumy. Zawodnicy się nie oszczędzali i hałas wysokoobrotowych silników niósł się bardzo daleko.

Stunt to show łączące sportowe zmagania na najwyższym poziomie z ekstremalnym widowiskiem. Wśród polskich zawodników wystąpili m.in. Marcin „Korzeń” Głowacki – mistrz świata w stuncie motocyklowym, Sebastian Głowacki oraz Wojciech „Beku” Kozioł.

Ostatecznie, po dwóch dniach zmagań, rywalizację wygrał Mike Jensen osiągając 316 pkt. Na bardzo dobrym drugim miejscu uplasował się Rafał Kanik z 290,25 punktami. Trzecie miejsce na podium zajął Paweł Karbownik z łączną sumą 252,25 pkt.

Zwycięzca Stunt Wars Mike Jensen z Danii, to zawodni Red Bulla i zwycięzca Stunt Masters Cup w Dubaju.