Harley-Davidson na Poznań Motor Show 2018. Co przygotowała amerykańska marka?

Stoisko Harley-Davidsona w Poznaniu może nie ma takich rozmiarów, jak wystawa BMW lub Junaka, ale za to można obejrzeć na nim najlepsze flagowce firmy z Milwaukee.

Harley-Davidson Sport Glide. Fot. Inforiders.pl

Tegorocznym hitem jest model Sport Glide wyposażony w silnik Milwaukee-Eight 107. Sport Glide to nowy model z rodziny Softail przeznaczony zarówno do trudnej jazdy po mieście, jak i długich tras.

Motocykl ma m.in. nowy, odwrócony widelec przedni 43 mm, zewnętrzną regulację napięcia wstępnego sprężyny tylnego amortyzatora, przedni reflektor LED, elektroniczny tempomat i łatwo demontowane owiewki oraz kufry. Salonowa cena Sport Glide w kolorze Vivid Black wynosi 77 080 zł. Na targach 80 złotych taniej niż na oficjalnej stronie Harleya-Davidsona. Opłaca się 🙂

H-D Forty Eight Anniversary. Fot. Infoiriders.pl

Inna ciekawostką na stoisku Harleya-Davidsona są rocznicowe (Anniversary) wydania motocykli, m.in. Forty-Eight 1200, a także efektowne maszyny w rodzaju CVO Street Glide w malowaniu Gunship Grey, mięsistego Fat Boya (94 920 zł) i potężnego Road Kinga Special (111 000 zł).

H-D Road King Special. Fot. Infoiriders.pl

Nie zabrakło też najmniejszego obecnie motocykla w stajni H-D, czyli modelu Street Rod, będącego budżetową opcją dla mniej zasobnych wielbicieli marki (31 900 zł). Targi Motor Poznań Show potrwają jeszcze do niedzieli 8 kwietnia. Jeśli macie czas i możliwość, warto się na nie wybrać.

H-D Street Rod. Fot. Inforiders.pl
%d bloggers like this: