Dni BMW RR 2018 w Poznaniu już w maju. Zapisujesz się?

Impreza Dni BMW RR to wydarzenie adresowane do motocyklistów, posiadaczy motocykli wszystkich marek. Impreza dająca możliwość przetestowania możliwości własnych pojazdów i wypróbowania maszyn serii S pod opieką przewodników. Dni BMW RR 2018 odbędą się w dniach 16 i 17 maja 2018. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto pomyśleć o uczestnictwie już teraz.

Jeśli ciekawi Cię jak jeżdżą maszyny serii S, możesz się o tym przekonać samodzielnie. Wahasz się pomiędzy wygodnym S1000XR, a poręcznym S1000R? A może po prostu chciałbyś na własnej skórze poczuć moc S1000RR?

Foto: BMW

W trakcie Dni BMW RR na uczestników oczekiwać będzie flota pojazdów serii S, które w bezpiecznych warunkach i pod okiem wykwalifikowanych przewodników, można będzie wypróbować i porównać.

Niestety ze względów proceduralnychy, mimo że testowanie motocykli serii S jest bezpłatne, konieczne jest wniesienie przez testującego kaucji zwrotnej (karta kredytowa) w wysokości 3000 zł.To jedyni uciążliwy warunek, o którym jednak trzeba pamiętać.

BMW zaprasza nie tylko posiadaczy motocykli sportowych i miłośników serii S. Mile widziani są również właścicieli maszyn turystycznych, turystyczno-sportowych, a także motocykli typu naked wszystkich marek. Organizator przygotował specjalną grupę, w której w bezpiecznych warunkach zamkniętego obiektu będzie można sprawdzić możliwości swoje oraz każdej z maszyn (również własnych).

2017 ConnectedRide Concept. Foto: BMW

Na miejscu gwarantowane są ponadto dodatkowe atrakcje wykraczających poza standardy typowych imprez torowych. Do BMW RR 2018 można dołączyć na jeden dzień lub na dwa. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora lub e- mail: tor.poznan@aw.poznan.pl, mobile: (+48) 665 949 506, tel.: (061) 814 35 11, fax: (061) 686 22 68

%d bloggers like this: