Podczas zbliżających się targów w Poznaniu BMW i Junak chcą zaskoczyć gości

Poznań Motor Show 2018 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. Impreza odbędzie się w dniach 5.04. do 8.04.2018 r. Podczas PMS 2018 będziemy mogli zapoznać się z ofertą najbardziej rozpoznawalnych marek motocyklowych na świecie. Wiemy już co pokaże Triumph, Suzuki oraz Indian. Dzisiaj sprawdzimy rewelacje niemieckiego giganta, marki BMW, oraz naszego rodzimego (no powiedzmy) Junaka.

BMW

Od momentu swojego debiutu w roku 2007 modele GS serii F cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W najnowszej odsłonie modele F 750 GS i F 850 GS są jeszcze bardziej zorientowane na potrzeby swojej klienteli. F 750 GS adresowane jest do tych motocyklistów, którzy cenią sobie wrażenia z jazdy i koncepcję turystycznych enduro oraz niską pozycję siedzenia, ponadprzeciętną moc, dużą ekonomiczność i dzielność w terenie.

Z kolei nowe F 850 GS oprócz wyższej mocy i większego momentu obrotowego oferuje jeszcze bardziej wyraźne właściwości turystyczne połączone z solidnymi możliwościami w terenie. Nowy, mocny silnik dwucylindrowy w układzie rzędowym zapewnia optymalną kulturę pracy i emocjonujące brzmienie.

2018 F 750 GS i F 850 GS. Fot. BMW

Nowe maszyny z rodziny GS mają możliwość dostosowywania się do indywidualnych wymogów kierowcy dzięki oferowanym standardowo trybom „Rain” i „Road”, a wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia oprócz układu BMW Motorrad ABS również automatyczna kontrola stabilności ASC (Automatic Stability Control).

Lista opcji dodatkowych jest pokaźna i zawiera m. in. podgrzewane manetki, tryby jazdy „Pro” – „Dynamic”, „Enduro” i „Enduro Pro” (ostatni tylko w F 850 GS), dynamiczną kontrolę trakcji DTC (DynamicTraction Control) czy też działający przy pochyleniu motocykla układ ABS Pro.

2018 F 750 GS i F 850 GS. Fot. BMW

JUNAK

Podczas targów na stoisku Junaka znajdziecie kilkanaście propozycji jednośladów. Głównymi bohaterami będą najchętniej wybierane modele, w tym Junak M12 Vintage 125, który okazał się jednym z hitów ubiegłego sezonu. Jest to lider stosunku cena do jakość. Do tego okazuje się niezwykle łatwym w prowadzeniu i tanim w eksploatacji pojazdem.

Na stanowisku Junaka pojawi się także od niedawna dostępny w Polsce Racer 125 o agresywnej sylwetce i wyposażony w elektroniczny wtrysk paliwa Mikuni oraz układ hamulcowy CBS w standardzie.

Hunak 125 RZ. Fot. Junak

Na bazie tej konstrukcji powstał także motocykl Junak 125 RZ o miejskich genach, mniej wyzywającej geometrii, jednak sporej zwinności i dynamice. Do tego premiera nowego malowania skutera 806 w wersji biało – niebieskiej. Całkowicie został przeprojektowany układ zasilania jednostki napędowej, obniżone zostało zużycie paliwa, a także zmodernizowano układ hamulcowy.

„Targi Poznań Motor Show to kolejna okazja do osobistego spotkania się z naszymi Klientami. Zachęcamy Was do wizyty u nas. To doskonała okazja nie tylko do wspólnych rozmów, ale przede wszystkim do zapoznania się z bliska z obiektami swoich marzeń” – dodaje Karol Kopytek z Junaka.

Informacje o biletach oraz możliwość ich zakupu znajdziecie pod tym adresem.

%d bloggers like this: