Rodzina Romet Pony z nowymi wariantami “motorynki”

Kto, będąc dzieciakiem, nie marzył o motorynce Rometa? Chyba każdy fan motoryzacji, którego lata dziecięce i nastoletnie przypadły na ostatnią dekadę XX wieku, marzył o motorynce. Ten sprzęt, choć spartańsko wyposażony i prosty w konstrukcji, miał wiele niezaprzeczalnych zalet i wychował całą rzeszę dzisiejszych motocyklistów.

Fot. romet.pl

Legendarna prostota obsługi, w połączeniu z niedoścignioną poręcznością i niewielkimi gabarytami, okazały się strzałem w dziesiątkę. Romet, sięgając do korzeni i historii marki, wskrzesił model Pony w postaci minibike`a, który łączy w sobie cechy konstrukcji sprzed lat z technologią, pozwalającą spełnić wymogi najnowszych przepisów homologacyjnych Euro4.

Fot. romet.pl

Dzięki temu adepci motocyklizmu z młodszych roczników też mogą poczuć ducha Pony, a starsi przenieść się z powrotem do lat młodości. W odpowiedzi na potrzeby rynku Romet przygotował kolejne warianty tego jedynego w swoim rodzaju pojazdu.

Oprócz Pony 50 oraz Pony 125, do kolekcji dołączyły wersje Pony 17`, na dużych, 17-calowych kołach i z odpowiednim zawieszeniem oraz E-Pony, czyli zachowująca zawadiacki design i homologowana w kategorii motorowerów wersja z wydajnym napędem elektrycznym.

Fot. romet.pl

W tym sezonie pojawią się także adresowane do fanów pojazdów w klimacie retro dwa modele Pony Mini, z silnikami o pojemności 50 oraz 125 cm3. Dzięki pełnej ofercie Pony, każdy fan motorynki w wydaniu opartym o współczesne technologie, znajdzie wersję stworzoną dla siebie.

Źródło: Romet

%d bloggers like this: