Poznań Motor Show 2018 już wkrótce. Co pokaże Triumph, Suzuki i Indian?

Podczas tegorocznej edycji Poznań Motor Show, która odbędzie się w dniach 5.04. do 8.04.2018 r., możemy spodziewać się wielu atrakcji. Wiemy już, czym będę próbowały oczarować nas marki Triumph, Suzuki i Indian. Wszystkie stoiska motocyklowe znajdą się w pawilonie 6. Warto zapamiętać tę informację.

TRIUMPH

Drugi rok z rzędu marka TRIUMPH zaprezentuje się podczas Poznań Motor Show. 2017 rok był pierwszym pełnym rokiem handlowym dla firmy ALMOT z motocyklami TRIUMPH i również premierą wystawienniczą na Poznań Motor Show.

Triumph Bonneville Bobber. Fot. Triumph

Podczas ubiegłorocznych targów zaprezentowano 4 nowości, a wśród nich nową rodzinę motocykli New StreetTriple 765. W 2018 roku na wystawę na pewno przyjadą kolejne 4 nowości New Tiger 800 i New Tiger 1200, BonnevilleBobber Black i BonnevilleSpeedmaster.

Najciekawsze jest to, że dystrybutor przewiduje odsłonę zupełnie nowego motocykla, który będzie można zobaczyć po raz pierwszy na Poznań Motor Show 2018.

SUZUKI

Ekspozycja Suzuki będzie obfitować w motocykle. Fanów dwóch kółek z pewnością zaciekawi model GSX-R1000R – ekstremalna wersja sportowego „tysiąca” Suzuki, napakowana technologiami rodem z MotoGP. Miłośnicy motocyklowej turystyki będą mogli zapoznać się z turystycznymi enduro: V-Strom 1000, V-Strom 650 oraz V-Strom 250.

Nowością będzie SV650XA utrzymany w stylistyce caferacera. Posiadacze prawa jazdy kategorii B docenią również nowoczesnego nakeda GSX-S125 i sportowego GSX-R125. Gamę zamknie uniwersalny GSX250R. Amatorzy sportów wodnych będą mieli okazję zapoznać się z ofertą silników zaburtowych Suzuki.

INDIAN

Indian Motorcycle jest najszybciej rozwijającą się marką motocyklową w Europie, dlatego nie mogło jej zabraknąć na Poznań Motor Show. Na stoisku marki znajdziemy kilka prawdziwych pereł: ScoutaBobbera, Chiefa Darkhorse’a czy Chieftaina Limited.

Chieftain Limited. Foto Indian

Prawdziwym wydarzeniem będzie natomiast oficjalna premiera Roadmastera Elite. Malowany ręcznie ze złotymi elementami ekskluzywny krążownik ma na wyposażeniu silnik ThunderStroke 111, interaktywny system połączony z komputerem pokładowym, centralny zamek, zapłon bezkluczykowy, podgrzewane manetki, podgrzewaną kanapę, podłokietniki dla pasażera, i wiele innych cudów. W Polsce będzie zaledwie dwóch szczęściarzy, który będą mogli pochwalić się takim sprzętem.

Dodajmy, że 5 kwietnia to tzw. Press Day, przeznaczony dla mediów. PMS dla szerokiej publiczności zaplanowano w dniach od 6 do 8 kwietnia. Impreza w Poznaniu to prawdziwy moloch, aż 50 000 metrów kwadratowych ekspozycji, 150 wystawców, 10 pawilonów oraz cztery salony tematyczne: samochodowy, motocyklowy, kampery, truck. Informację o cenach biletów znajdziecie tutaj.

%d bloggers like this: