Kino Mocno Motocyklowe w Warszawie. Rezerwujcie miejsca!

Kino Mocno Motocyklowe to dobrze znana wśród warszawskich motocyklistów inicjatywa organizowana we współpracy z autoryzowanym dealerem Yamaha – firmą Uhma Bike. Po dwóch udanych edycjach w 2017 roku, przyszedł czas na wznowienie wydarzeń z filmami motocyklowymi w roli głównej.

Fot. yamaha-motor.eu

Sezon 2017 był sprawdzianem idei wspólnego oglądania filmów o jednośladach i ukrywam, że frekwencja na obu pokazach przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Chętni zgłaszali się tak szybko, że niemal po otwarciu rejestracji byliśmy zmuszeni wprowadzić listy rezerwowe. Cieszymy się, że w tym roku znowu możemy dołożyć cegiełkę do integracji miłośników dwóch kółek. Mamy nadzieję, że Kino Mocno Motocyklowe przyciągnie również tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad rozpoczęciem swojej przygody z motocyklami, bo wieczór z innymi zapaleńcami skutecznie rozwieje ich wszystkie wątpliwości!” – mówi Piotr Uhma.

W najbliższy piątek, 16 marca, o 19:00 w Jackpot Warsaw przy ulicy Rozbrat 44a zostanie wyświetlony „Fastest” – film nagradzanego reżysera Marka Nealea, będący pełnometrażowym dokumentem zgłębiającym świat najbardziej prestiżowych zawodowych wyścigów motocyklowych MotoGP. W roli narratora usłyszymy samego Ewana McGregora! Po projekcji filmu Kino Mocno Motocyklowe płynnie przejdzie w imprezę rozpoczynającą sezon motocyklowy 2018.

Impreza jest bezpłatna, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwację na stronie http://KinoMocnoMotocyklowe.pl. Patronem medialnym jest „Świat Motocykli”.

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: