Jedziecie na Poznań Motor Show? Junak przygotował dla gości atrakcyjne nagrody

Podczas tegorocznej edycji Poznań Motor Show, która odbędzie się w dniach 5.04. do 8.04.2018 r. możemy spodziewać się cyklu mniejszych i większych wydarzeń. Jednym z nich będzie Motor Show Junak. Firma Almot, właściciel marki, wraz z producentem rowerów Electra, przygotował atrakcyjne nagrody dla odwiedzających. Są nimi – rower Electra Straight 8 , skuter Junak 106 oraz motocykl Junak RS 125.

Niestety o tym, jak zdobyć te skarby, dowiemy się dopiero na miejscu. Dlatego warto odwiedzić stoisko Junaka i dasz szansę szczęściu. Na pewno szansa wygranej jest większa niż w LOTTO.

Junak RS 125 PRO. Foto: Junak

Podczas wystawy, na miejscu znajdziecie także kilkanaście propozycji jednośladów. Głównymi bohaterami będą najchętniej wybierane modele Junaka, w tym Junak M12 Vintage 125, który okazał się hitem Almotu w ubiegłym sezonie. Na stanowisku pojawi się także od niedawna dostępny w Polsce Racer 125 o agresywnej sylwetce, wyposażony w elektroniczny wtrysk paliwa Mikuni oraz układ hamulcowy CBS w standardzie. Junak zadbał o dopracowanie detali, które mają nawiązywać swoim charakterem do sportowych ambicji tej maszyny.

Na bazie tej konstrukcji powstał także motocykl Junak 125 RZ o miejskich genach, mniej wyzywającej geometrii, ale zadowalającej zwinności i dynamice.

Foto: junak.com.pl

Czy z „premiery malowania” można uczynić wydarzenie? Na takie show Junak również zaprasza. Chodzi o premierę nowego malowania skutera 806 w wersji biało – niebieskiej. Nowy wygląd to podobno doskonały moment, aby odkryć najbardziej sportowego skutera w ofercie Junaka na nowo. Może i tak, tym bardziej, że 806 teraz dostępny jest w wersji spełniającej normy Euro 4 – obniżono zużycie paliwa i zmodernizowano układ hamulcowy.

Na stoisku nie zabraknie szerokiego grona motorowerów i skuterów 50 ccm. Będzie się działo.

Źródło: Junak

%d bloggers like this: