Ogniste Ducati Panigale V4! Superbike za 21 000 $ poszedł z dymem

Zdjęcie płonącego motocykla pojawiło się na forum Ducati. Zamieścił je pechowy właściciel maszyny. Ducati Panigale V4, jeden z najpiękniejszych superbike’ów na świecie, to nie jest motocykl, który lubi powolną jazdę po mieście.

Fot. www.panigalev4club.com

Maszyna zapaliła się podczas oczekiwania na zielone światło. Właściciel dodaje, że jechał normalnie, nie żyłował maszyny, chwilę po zatrzymaniu na światłach poczuł swąd spalenizny, a gdy spojrzał w dół, dostrzegł ogień. Natychmiast zeskoczył z motocykla, próbował również go ugasić, ale wszystko działo się zbyt szybko. Dopiero straż pożarna poradziła sobie z problemem.

Incydent wydarzył się w Vancouver w Kanadzie. Co ciekawe, firma Ducati Nort America podjęła działania niemal natychmiast. W ciągu kilku godzin motocyklista dostał nową maszynę, natomiast Ducati przejęło spalony egzemplarz w celu dalszego zbadania wraku.

Fot. www.panigalev4club.com

Nowy właściciel jest oczywiście bardzo zadowolony z obrotu sprawy. Firma sama się z nim skontaktowała, informując, że nowym motocykl jest już w drodze.

Co będzie dalej? Jeśli okaże się, że problem z układem elektrycznym lub wyciekiem paliwa jest poważny, Ducati może nawet ogłosił wycofanie Panigale V4 ze sprzedaży. Natomiast my czekamy na ten ognisty egzemplarz już w Polsce. Wyklepany, pomalowany i wystawiony jako funkiel nówka ;).

%d bloggers like this: