Moto Guzzi V7 III Milano oraz V7 III Rough już niedługo w Polsce!

Już niebawem rusza sprzedaż dwóch wersji specjalnych modelu V7. Na początku kwietnia także w Polsce będzie można zakupić V7 III Milano oraz V7 III Rough. Atrakcyjna cena, bogate wyposażenie oraz rozpoczynający się sezon, mogą spowodować, że nie dla wszystkich wystarczy…

V7 III Rough. Fot. motoguzzi-poland.pl

Model V7 III Rough wyróżniają terenowe opony na szprychowych felgach i wiele detali, które nadają maszynie charakter motocykla dla miłośników jazdy bezdrożami. Wyposażenie tej specjalnej wersji obejmuje dedykowane siodło z paskiem dla pasażera oraz parę bocznych paneli z aluminium. Błotniki też są tego samego szlachetnego materiału.

V7 III Rough. Fot. motoguzzi-poland.pl

Ramka przedniego reflektora jest pomalowana na czarno, a lagi widelca są chronione klasycznymi mieszkami gumowymi. To kolejna propozycja Moto Guzzi, na model V7 III doposażony w kilka detali, które zmieniają jego charakter i czynią go bardziej indywidualnym. Katalogowa cena motocykla wynosi 39 900 zł.

V7 III Milano. Fot. motoguzzi-poland.pl

Drugi z pary motocykli przeznaczony jest do innych celów. Którą V7 chcesz kręcić się ulicami centrum miasta? Odpowiedź na to pytanie nazywa się Moto Guzzi V7 III Milano. Ten model bazujący na V7 III Special zachowuje typowe klasyczne cechy, takie jak podwójne zegary, chrom wydechów i uchwytu pasażera.

V7 III Milano. Fot. motoguzzi-poland.pl

Oprócz błyszczącego, jednobarwnego zbiornika, wyróżniają go też odlewane aluminiowe felgi z modelu Stone, które nadają mu bardziej nowoczesny wygląd. Standardowe wyposażenie uzupełniają cenne detale, takie jak błotniki i boczne panele wykonane z aluminium. Model V7 III Rough kosztuje 42 900 zł.

Źródło: Moto Guzzi

%d bloggers like this: