W Trójmieście motocykliści nie będą się nudzić dzięki AC Motors

Do kalendarzowej wiosny zostało jeszcze kilka dni, ale już możemy powiedzieć że sezon motocyklowy w Trójmieście oficjalnie wystartował. Głównie za sprawą dealera motocykli wielu marek, firmie AC Motors.

Zaledwie dwa tygodnie temu dzięki ACM wystartował drugi w kraju motocyklowy outlet Inter Motors. Na powierzchni 350 mkw znajdziemy tam ponad 4000 wyprzedażowych produktów dla motocyklistów. Ale to nie wszystko. AC Motors konsekwentnie tworzy różne formy aktywności dla motocyklistów. Warto w tym miejscu wspomnieć o takich projektach jak:

Fot. AC Motors

„Akademia Asów” – To zajęcia doszkalające z techniki jazdy (19.05).

„Ride For Fun, odjechane soboty z AC Motors” – Są to organizowane w każdą drugą sobotę miesiąca wycieczki po regionie. Tegoroczny cykl odbywa się pod hasłem Freak’i Północy. Pierwszy wyjazd w tym sezonie już 7 kwietnia spod salonu Yamahy.

„Moto Wojażer” – czyli spotkania motocyklowych podróżników. Najbliższy event (24.03) odbędzie się w nowym salonie marki Triumph w Gdańsku na ul. Abrahama 1. Motocykliści będą opowiadać o swoich doświadczeniach z podróży po włoskich Dolomitach i polskich Bieszczadach.

Fot. AC Motors

Zmotoryzowani mieszkańcy Trójmiasta mogą śledzić akcje organizowane przez AC Motors na na www.acmotors.pl lub https://www.facebook.com/ACMotors3City/

%d bloggers like this: