Budujesz motocykle? Możesz dostać Indian Scout Bobbera i 10 000 dolarów na własne pomysły

Team Indian Motorcycle ogłosił, że poszukuje trzech zapalonych amatorów, którzy pragną wziąć udział w wyzwaniu „The Wrench: Scout Bobber Build Off”. Indian wybierze trzech kandydatów w dniach 15 do 30 marca bieżącego roku, więc czasu na decyzję w udziale jest bardzo niewiele.

Każdy z trójki wybranych przez Indiana aplikantów dostanie nowy egzemplarz Scout Bobbera i 10 000 dolarów na własne pomysły przeróbki motocykla. „Wyzwanie Indian Motorcycle jest dla mężczyzn i kobiet, którzy nie robią tego dla uznania czy rozgłosu, ale wyłącznie dla autoekspresji i czystej sztuki custom” – powiedział Reid Wilson, starszy dyrektor ds. marketingu i planowania produktów Indian.

Fot. Indian

W zeszłym roku zobaczyliśmy, co profesjonaliści mogą zrobić z platformą Scout Bobbera. Teraz kierujemy się do szerszego grona wielbicieli motocykli i ich przeróbek” – dodał Wilson.

Osoby, które chcą aplikować do wyzwania marki Indian muszą przesłać tekst składający się maksymalnie z 500 słów, w którym przedstawią swój plan budowy i spróbują przekonać organizatorów, dlaczego zasługują, aby znaleźć się w gronie trzech szczęśliwców. Ponadto zgłoszenia muszą zawierać szkic lub cyfrowy wariant projektu. Indian zachęca również do dołączenia dokumentacji wcześniejszych projektów.

Fot. Indian

Najlepsze zgłoszenia będą prezentowane w Internecie, gdzie publiczność będzie mogła zagłosować na najbardziej interesujące projekty. Nie zabraknie również zespołu sędziów złożonych ze znanych nazwisk, takich jak Satya Kraus z Kraus Motor Co., Jason Paul Michaels z Dime City Cycles i The Standard Motorcycle Co. Pozostali sędziowie to redaktor naczelny Hot Bike Jordan Mastagni I ikona designu Roland Sands.

Jeśli chcesz wziąć udział w rywalizacji zajrzyj na stronę konkursu „The Wrench: Scout Bobber Build Off”.

%d bloggers like this: