KTM wprowadza kolekcję odzieży PowerWear Street 2018

Więcej pomarańczowej odzieży od austriackiej firmy na pewno się przyda, tym bardziej, że KTM idzie ostatnio od sukcesu do sukcesu. Motocykle z Mattighofen regularnie zaliczają pudła w Dakarze i są uważane za pojazdy dopracowane i niezawodne. To przekłada się oczywiście na popularność marki i akcesoriów.

Najnowsza kolekcja odzieży obejmuje produkty przeznaczone na ulicę, w trasę i do zastosowań bardziej ekstremalnych. Oczywiście KTM ma w ofercie również linie ubrań typu casual, czyli bardziej swobodną, chociaż to ekstremalne warianty są najbardziej interesujące.

Fot. KTM

Uwagę zwraca przede wszystkim najnowszy kombinezon KTM wykonany ze skóry RSX. Dostępny jest zarówno wariant jednoczęściowy, jak i dwuczęściowy. Nowy skafander zapewnia najwyższy poziom ochrony i jest dopasowany do skórzanych rękawic RSX oraz butów Supertech R firmy Alpinestars. Do kompletu należy jeszcze dołożyć kask Shoei, model X-Spirit III przeznaczony specjalnie dla tego kombinezonu.

Warto dodać, że KTM współpracuje z Alpinestars również w kwestii zgodności z Tech-Air-System, m.in. w kurtce Durban GTX ADV i spodniach Managua ADV.

Durban Airbag Multi-layer ADV Jacket. Fot. KTM

Ponieważ większość motocyklistów spędza swój czas na „zwykłej” jeździe po ulicach, KTM zadbało również, aby w kolekcji 2018 znalazło się wiele produktów typy street, m.in. kurtek, spodni, butów i rękawic. Więcej informacji o nowej ofercie można znaleźć na stronie firmowej.

%d bloggers like this: