Moto Guzzi na targach Warsaw Motorcycle Show. Warto zajrzeć

Już dzisiaj (02.03.2018) ruszają warszawskie targi motocyklowe. Tym razem impreza odbywa się w największym centrum wystawienniczym w Europie Środkowej, czyli Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Na stoisku Moto Guzzi po raz pierwszy polskiej publiczności zostanie zaprezentowany V7 III Carbon.

Miłośnikom większych modeli ze stajni Guzzi też nie zabraknie emocji. Włosi pokażą przede wszystkim przepiękną Californię Touring oraz stylowe Eldorado. Nie zabraknie też Audace w wersji Carbon, która była zeszłoroczną nowością w ofercie.

Moto Guzzi V7 III Anniversario. Foto: Moto Guzzi

Przypomnijmy jeszcze, że dokładnie rok temu Moto Guzzi świętowało 50-lecie modelu V7. W związku z okrągłą rocznicą modelu, podczas targów Progressive International Motorcycle Show w Chicago obyła się premiera pamiątkowego Moto Guzzi V7 III Anniversario. Motocykl pojawił się w limitowanej serii, każdy egzemplarz był numerowany, wyposażony w skórzane, brązowe siodło, błotniki i bak z polerowanego aluminium, chromowane lusterka oraz wydechy.

O najnowszej odsłonie V7 III na 2018 rok usłyszeliśmy jeszcze pod koniec lipca 2017 roku. Klienci dostali do wyboru mrocznego Stone, klasycznego Special, oraz wariant Racer, który nawiązuje do sportowego dziedzictwa firmy. Każda sztuka jest numerowana, wyposażona w skórzane, brązowe siodło, błotniki i bak z polerowanego aluminium. Do tego chromowane lusterka oraz wydechy. Wariant Carobon to jeszcze wyższa klasa, na pewno warto udać się do Ptak Expo żeby go zobaczyć.

%d bloggers like this: