Bell i Ace Cafe łączą siły. Do wyboru są trzy świetne kaski

Bell Helmets i London’s Ace Cafe to dwie znakomite i doskonale znane w świecie motocykli marki, które ponownie połączyły siły.

Przypomnijmy, że London’s Ace Cafe to oryginalna motocyklowa cafe kawiarnia, która w bieżącym roku obchodzi swoje 80-lecie. Charakterystyczny klub założono w 1938 roku, natomiast obecnie Ace działa jeszcze w Chinach, Finlandii, Hiszpanii, Szwajcarii i oczywiście w USA.

Race Star FLEX oraz za Moto-3. Fot. Bell/Ace

Współpraca pomiędzy producentem kasków a siecią motocyklowych kawiarni nieprzypadkowo została zacieśniona na 80-lecie Ace Cafe. Chodzi oczywiście o uświetnienie rocznicy specjalnym wydaniem kasku, a raczej kasków. Bell ogłosił nową kolekcję 80th Anniversary Ace Cafe, która obejmie trzy modele: Bell’s Custom 500, Moto-3 i Race Star FLEX.

Bell ma już doświadczenie ze współpracy z London’s Ace Cafe, ponieważ w 2016 roku zaprezentował trzy kaski w malowaniu Ace Cafe. Partnerstwo pionierskich marek to połączenie historii, autentyczności i wiarygodności. W ciągu ostatnich 80 lat Ace Cafe stała się awangardą londyńskiej kultury motocyklowej i epicentrum oryginalnego stylu cafe racer.

Custom 500. Fot. Bell/Ace

Grafika na nowych kaskach z okazji 80. rocznicy oddaje hołd oryginalnemu stylowi i estetyce London’s Ace Cafe w połączeniu ze świeżymi kolorami i technologią Bell. Ceny kasków są mocno zróżnicowane.

Race Star FLEX (Ace Cafe Black Jack Black & White) kosztuje 799,95 dolarów, za Moto-3 (Ace Cafe GP 66 Gloss White & Red) trzeba zapłacić 399,95 dolarów, natomiast ostatni Custom 500 (Ace Cafe Stadium Gloss Silver, Red and Black) to wydatek 159,95 dolarów.

%d bloggers like this: