Skuter z filmu „Głupi i głupszy” został sprzedany na serwisie aukcyjnym eBay

Zapewne pamiętacie film z 1995 roku pt. „Głupi i głupszy” o dwóch nierozgarniętych facetach, którzy jadą z walizką pełną pieniędzy do Aspen, a część podróży odbywają na skuterze DIY. Na potrzeby filmu powstały dwa takie jednoślady. Jeden z nich trafił niedawno na aukcję.

Fot. materiały prasowe

O pojazd, na którym siedzieli Jom Carrey i Jeff Daniels, walczyło 100 osób. Aukcja na eBay zakończyła się 18 lutego. Za ile sprzedano ten dwukołowy wrak? Użytkownik o pseudonimie tommyb211 wygrał aukcję oferują za motorower kwotę 50 029 dolarów!

Fot. eBay

Wystawiony egzemplarz został należał wcześniej do Gordiego Merricka, koordynatora do spraw transportu w na planie zdjęciowym „Głupiego i głupszego”. Drugi z motorków trafił do Planet Hollywood, czyli restauracji założonej przez Sylvestera Stallone’a, Bruce Willisa, Demi Moore i Arnolda Schwarzeneggera na początku lat 90. w Nowym Jorku.


Źródło: YouTube, maryannewilson68

Sprzedany na aukcji motorek jest kompletny i według sprzedawcy w dobrym stanie. Nie był użytkowany poza planem zdjęciowym. Autentyczność jednośladu gwarantują potwierdzone notarialnie dokumenty pojazdu. Pięknie, ale 50 000 dolarów?!

Aukcję możecie podejrzeć tutaj.

%d bloggers like this: