Nakręć krótki film i wygraj Yamahę. Konkurs w ramach Warsaw Motorcycle Show

2-4 marca w centrum targowo-wystawienniczym Ptak Warsaw Expo przy Alei Katowickiej 62 w Warszawie odbędzie się święto fanów motocykli pod nazwą Warsaw Motorcycle Show.

Specjalną atrakcją jest możliwość wzięcia udziału w konkursie, w ramach którego należy nagrać krótki film. Tytuł wyjaśnia wszystko: „Dlaczego kochasz motocykle?” Odpowiedź w formie wideo należy wstawić w komentarzu pod konkursowym postem: www.facebook.com/warsawmotorcycleshow/.

Fot. motorcycleshow.pl

Termin zgłoszeń upływa już 27 lutego, a więc trzeba się spieszyć. Szansę na nagrodę mają trzy najlepsze filmy. Finał odbędzie się podczas Warsaw Motorcycle Show. Więcej szczegółów znajdziecie na facebookowym profilu wydarzenia.

Na targach swoje stoisko będzie miał Indian, Harley-Davidson, Kawasaki (Moto Rakowski), Zipp, Yamaha, sklepy oraz dystrybutorzy sprzętu i akcesoriów motocyklowych. Oczywiście nie zabraknie mediów związanych z motoryzacją na dwóch kółkach, w tym Moto Wizji.

W programie m.in:
– FAN Zone – spotkania z gwiazdami sportów motocyklowych
– pokazy mistrzów
– wyścigi na specjalnie zaaranżowanych torach
– spotkania klubów motocyklowych
– Strefa Kobiet Motorsportu
– Strefa Oldtimerów
– Strefa Custom
– Strefa dla Dzieci
– prelekcje dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym i pierwszej pomocy
– szkolenia z jazdy na 125-tce
– pokazy stuntu
– tor moto cross
– tory do jazdy testowej

W ramach Warsaw Motorcycle Show 2018 odbędzie się również Tattoo Festiwal. Wejściówki nie są specjalnie drogie. Bilet jednodniowy będzie kosztował 30 zł, dwudniowy 45 zł. Dzień branżowy (piątek) to wydatek 50 zł.

%d bloggers like this: