Chcesz być jak Czarna Pantera? Dzięki HJC będzie to możliwe

Najnowszy superbohater Marvela to T’Challa alias Czarna Pantera, który po wydarzeniach zaprezentowanych w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” powraca do królestwa Wakandy, aby objąć tron po śmierci ojca. Oczywiście na drodze do sukcesji T’Challa staje arcyprzeciwnik, z którym Black Panther musi sobie poradzić.

Zmagania Pantery możemy oglądać w kinach już od zeszłej środy (14.02.2018), natomiast jeśli komuś będzie mało, to będzie mógł również zakupić kask wzorowany na masce Czarnej Pantery.

Fot. HJC

HJC rozpoczęło superbohaterską serię kasków jeszcze w 2016 roku. Do tej pory mogliśmy podziwiać modele wzorowane na licznych bohaterach Star Wars, trylogii Cars i innych filmów ze stajni Disneya, chociaż pojawiały się również ciekawostki w postaci kasków Punishera i Deadpoola.

RPHA 70 ST Black Panther powiela detale plemienne ze stroju księcia Wakandy. Z tyłu skorupy znalazło się również logo Czarnej Pantery. Cena kasku jest niemała. Trzeba będzie za niego zapłacić 609 dolarów, chociaż wcale nie został wykonany z Vibranium, ale z klasycznych materiałów PIM+.

Fot. HJC

Kask wyposażono w ponadto w wewnętrzną blendę przeciwsłoneczną oraz regulowaną wentylację. RPHA 70 ST Black Panther pojawi się w sprzedaży już w marcu.

%d bloggers like this: