Byliście w zeszłym roku na rajdzie? A może słyszeliście świetne opinie od znajomych i też chcecie jechać?

W tym roku dla wszystkich chętnych motocyklistów Yamaha wraz z organizatorem imprez motocyklowych On Tour, przygotowała aż cztery duże rajdy terenowe. Oto plany na ten rok.

W oficjalnym kalendarzu 2018 ponownie znalazły się aż cztery imprezy rajdowe napędzane przez Yamahę. Mamy tez kilka nowości, jak Grand Prix Amatorskich Rajdów Turystycznych na Orientację 2018 czy pięciodniowy, wędrowny rajd North-South Poland Touristic Rally.

Fot. Yamaha

III Bieszczadzki Rajd Motocyklowy. 25-27 maja w Bieszczadach odbędzie się już trzeci Bieszczadzki Rajd Motocyklowy. To obowiązkowy punkt na rozpoczęcie sezonu. Bieszczady od dawien dawna jak magnes przyciągają motocyklistów z całej Polski. Na miejscu na uczestników czekają dwie trasy do wyboru.

Dla wielbicieli gładkich asfaltów trasa ROAD, a dla miłośników jazdy po bezdrożach szlaki ADVENTURE. Obie trasy zabiorą w malowniczą podróż po dzikich i nieodkrytych jeszcze zakątkach Bieszczad. Ciekawe konkurencje jak i atrakcje turystyczne przygotowywane na trasie przejazdu uprzyjemnią weekend.

Fot. Yamaha

North-South Poland Touristic Rally 2018. Zupełną nowością na motocyklowej mapie Polski jest pięciodniowy rajd z północy na południe. North-South Poland Touristic Rally to rajd wędrowny po bezdrożach wzdłuż wschodniej granicy Polski.

5 dni zabawy, 4 dni zmagań na czterech etapach rajdu po 250 km dziennie, pięć różnych tajemniczych lokalizacji noclegów i blisko 1000 km szutrowo-polnych dróg dla ciężkich turystycznych motocykli enduro. Bez dwóch zdań to jedyna taka impreza w Polsce! Termin? 15-20 czerwca.

Fot. Yamaha

VI Paszków Rally. Kotlina Kłodzka po raz czwarty przywita śmiałków z całego kraju. 31 sierpnia wystartuje VI Paszków Rally napędzany przez Yamahę. Dla czego warto przyjechać do Kotliny Kłodzkiej? Paszków Rally to jedyny transgraniczny rajd w Polsce, prowadzący także po przepięknych trasach Czech.

Będzie to także finał Grand Prix Amatorskich Rajdów Turystycznych na Orientację 2018. Oczywiście, uczestnicy mogą liczyć na piękne, górskie drogi, wspaniałe widoki i cenne nagrody.

Fot. Yamaha

TRAK 2018 – Turystyczny Rajd Asfaltowo Krajoznawczy napędzany przez Yamahę. Początek jesieni (27-30 września) to wędrowny rajd TRAK 2018 po asfaltowych drogach Dolnego Śląska, otwarty dla wszystkich motocyklistów. Trzy dni i ponad 300 km jazdy po najpiękniejszych zakątkach regionu, rywalizację połączona ze zwiedzaniem i cenne nagrody dla najlepszych.

Szczegóły, kalendarz i formularze rejestracyjne można znaleźć na stronie organizatora: www.rajdymotocyklowe.com

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: