Wiosna z Bling Bling Garage. Clean your f#cki#g bike!

Bling Bling Garage specjalizuje się tylko i wyłącznie w motodetailingu, czyli profesjonalnej pielęgnacji motocykli. Studio zajmuje się motocyklami sportowymi, szosowymi, cruiserami, a nawet crossówkami. Oferta skierowana jest do wszystkich motocyklistów, którzy o swoje motocykle chcą dbać w odpowiedni sposób.

Bling Bling Garage, jedyne takie motocyklowe studio detailingu w Polsce, nie zwalnia obrotów. W sezonie 2018 BBG przygotowało wiele zmian dla swoich Klientów. Nowa oferta, rozbudowane pakiety pielęgnacji motocykli, mnóstwo nowości i niespodzianek. Studio powiększyło się o nową halę, w której czyści, pielęgnuje i pimpuje Wasze maszyny. Koniecznie ich odwiedźcie.

Dla wszystkich czytelników InfoRiders, Bling Bling Garage przygotowało konkretną ofertę: umawiając termin wizyty, rzuć hasło “InfoRiders” a zgarniesz 10% rabat! Proste? Sprawdź to!

Informacje znajdziecie na Bling Bling Garage.

A tu jeszcze macie filmik promo. Niby każdy powinien sam dopieszczać swój motocykl, ale czemu czasami nie oddać go w ręce fachowców? To trochę jak salon piękności 😉

%d bloggers like this: