Ducati przygotowuje specjalnego Scramblera. Będzie można go zamówić wyłącznie on-line

Żyjemy w czasach, kiedy niemal wszystko można kupić w internecie, chociaż po samochody i motocykle nadal musimy udać się do salonu. Ducati chce to zmienić i wkrótce zaproponuje klientom zakup w internecie, z dostawą do domu. Co ciekawe, będzie to specjalny model dostępny wyłącznie on-line.

Scrambler Hashtag pojawi się w ofercie już 19 lutego, niestety akcja nie obejmuje całej Europy, leczy tylko kilka krajów: Włochy, Francję, Niemcy, Hiszpanię i Portugalię. Trochę dziwne, ponieważ zwiastun jest ewidentnie pod klientów amerykańskich, co sugeruje, że akcja niedługo dotrze do wybrzeży USA.

Fot. YouTube, Scrambler Ducati

Chodź brzmi to oryginalnie, nie po raz pierwszy klienci będą mogli kupić motocykl przez internet. Na przykład Yamaha miała opcję rezerwacji on-line dla ograniczonej wersji YZF-R1M. Co więcej, firma ma świetną aplikację, która pozwala skonfigurować swój motocykl marzeń i złożyć zamówienie u najbliższego dealera.

Wracając do Scramblera, Ducati nie zdradza jeszcze szczegółów modelu Hashtag. Może będzie to motocykl oferowany w systemie zbliżonym właśnie do konfiguratora Yamahy, a może ograniczona liczba egzemplarzy rocznicowych? Pożyjemy, zobaczymy.


Scrambler #HASHTAG. Źródło: YouTube, Scrambler Ducati

Przypomnijmy jeszcze, że Ducati ponownie wprowadziło Scramblera w 2015 roku jako maszynę przeznaczoną dla młodego pokolenia motocyklistów. Jego modułowa platforma (podobnie do BMW R nineT) umożliwia prostą i łatwa personalizację dzięki dużej licznie akcesoriów.

Aktualnie do wyboru jest 11 modeli. Klienci mogą zdecydować się na Icon, Street Classic, Classic, Full Throttle, Cafe Racer, Sixty2 lub wyspecjalizowanego off-roada Desert Sled. Zwolennicy większej mocy mają do wyboru warianty 1100, 1100 Special, lub 1100 Sport.

%d bloggers like this: