115-lecie Harleya-Davidsona! Już niedługo, w Pradze!

Na pewno słyszeliście już, że 115-rocznica marki Harley-Davidson będzie obchodzona w czeskiej Pradze. Dla nas to oczywiście doskonała wiadomość, bo to praktycznie za miedzą. Fiesta odbędzie się w dniach 5 do 8 lipca 2018 roku.

Plany obejmują między innymi olbrzymią wystawę prezentująca całą historię H-D w strefie Expo z ponad 150 motocyklami oraz paradę przez Pragę. Uczestnicy imprezy będą mogli również przetestować modele z rocznika 2018 w ramach Harley-Davidson Demo Truck.

Foto: Harley-Davidson

Powstanie również wioska H.O.G., zaś Arena Dark Custom będzie miejscem, gdzie pojawią się najciekawsze projekty ze znaczkiem H-D. Występy na żywo zapewnią czeskie i słowackie zespoły grające rock, blues, reggae i rap. Podniebne loty i adrenalinę z nimi związaną zagwarantuje ekipa Stunt Show.

Przedsięwzięcie ma być zorganizowane przy pełnym wsparciu rządu Czech i stanowi centralny punkt międzynarodowych obchodów rocznicowych marki Harley-Davidson. Organizatorzy spodziewają się ponad 100 000 odwiedzających w ciągu czterech dni trwania imprezy.

Wybór miejsca nie jest przypadkowy. Marka Harley-Davidson ma w Czechach bardzo długą historię. To w Pradze znajduje się najstarszy w Europie klub H-D działający już od 90 lat, czyli Harley-Davidson Club Praha.


Karen Davidson invites you to Prague. Źródło: YouTube, H-D

Dopiero po wielkiej fecie w Pradze, podobna impreza wróci na amerykańską ziemię. Od 30 sierpnia do 3 września wielbiciele Harleya-Davidsona będą bawić się w Milwaukee.

W tej chwili nie ma już biletów jednodniowych. Są na całą imprezę w cenie 20 euro oraz z pakietami zawierającymi blachy, T-shirty, breloki, itd. w cenie 75 euro. Bilety można zakupić pod tym adresem.

%d bloggers like this: