Ducati Custom Rumble – zagłosuj na projekt polskiej ekipy!

Globalny pojedynek najlepszych customów na bazie Ducati Scramblera doczekał się drugiej odsłony. Przypomnijmy, że w zeszłorocznej edycji przebojowa maszyna zbudowana przez 86 Gear, Swanskiego i Ducati Polska, zajęła pierwsze miejsce w Europie oraz czwarte w finałowej rundzie, czyli podczas legendarnego zlotu World Ducati Week we włoskim Misano.

Fot. scramblerducati.com

Tegoroczna rywalizacji również zapowiada się bardzo ciekawie, tym bardziej, że ponownie gości reprezentanta z Polski. Autorem custom jest ekipa Eastern Spirit dowodzona przez Sylwestra Matusiaka.

Bazą przeróbki został fabryczny egzemplarz Scramblera Sixty2, z którego powstał bardzo klimatyczny cafe racer. Maszyna została wystawiona w kategorii Best Ducati Official Dealer. Warto wesprzeć Polaka i zagłosować na jego projekt pod tym adresem.

Fot. scramblerducati.com

Czy motocykl Eastern Spirit ma szansę powtórzyć sukces Iron Lungs? O tym dopiero się przekonamy. Finałowa runda ponownie będzie miała miejsce podczas WDW. Impreza zaplanowana jest na 20-22 lipca 2018 roku. Więcej o WDW2018 poczytacie tutaj.

Fot. scramblerducati.com
%d bloggers like this: