Pojawił się drugi zwiastun motocykla Triumph Speed Triple

Brytyjski super naked powraca z ulepszonym silnikiem, elektroniką i wyglądem. Wszystko to możemy zobaczyć w nowym filmie. W zeszłym tygodniu chłopaki z Triumpha wypuścili zwiastun, który zdradzał kilka szczegółów dotyczących nowego Speed Triple. Tych szczegółów nie było jednak zbyt wiele.

W najnowszym filmie Gary Johnson i Cal Fogarty ścigają się na trzycylindrowych street fighterach, a my mamy możliwość zobaczyć motocykle w akcji. Widać więcej, ale to nie znaczy, że poznaliśmy nowe szczegóły konstrukcji. Triumph po prostu podgrzewa atmosferę. I bardzo dobrze.

Fot. YouTube

Wydaje się, że Street Triple jest gotowy do ponownego wejścia w świat super nakedów, tym bardziej, że oferuje znaczące ulepszenia. Biorąc pod uwagę ewolucje Triumpha po aktualizacji takich modeli jak Street Triple 765, Tiger 800 i Tiger 1200, zmiany będą spore.


Fogarty vs Johnson head-to-head. Źródło: YouTube, OfficialTriumph

Motocykl pojawi się w wersjach R i RS. Przednie i tylne zawieszeni dostarczy Ohlins, a model RS dostanie ponadto tłumiki Arrow.

Czy ulepszenia będą wystarczające, aby Speed Triple mógł stanąć w szranki z Aprilia Tuono V4 1100 lub KTM 1290 Super Duke R? O tym przekonamy dopiero po premierze.

%d bloggers like this: