Widzisz w lusterku swój łokieć? Rozwiązaniem problemu jest MirrorLok

MirrorLok to niewielki gadżet motocyklowy, który pojawił się jako kampania crowdfundingowa na Kickstarterze. Wśród dziesiątek różnych rozwiązań i propozycji dla motocyklistów wydaje się, że MirrorLok może okazać się rzeczywiście dość przydatny.

Fot. MirrorLok

MirrorLok to właściwie wielofunkcyjne narzędzie, które przesuwa pole widzenia motocyklisty w lusterku, minimalizuje rozmycie obrazu spowodowane drganiami lusterek i oferuje bezpieczny zamek, który posłuży do przypięcia kasku, kurtki lub innego sprzętu.

Fot. MirrorLok

Al Jesse z Moto Manufacturing skonstruował MirrorLok, ponieważ na rynku nie było dotychczas gadżetu tego typu. Chodziło mu głównie o dwie sprawy. Po pierwsze częściowo zasłonięty przez własne ramię obraz w lusterku oraz drgania oryginalnego zestawu.

Fot. MirrorLok

MirrorLok to po prostu rodzaj podstawki pod lusterko, którą montujemy pomiędzy nim a uchwytem kierownicy. Oczywiście podobne rozwiązania już istnieją, ale nie oferują dodatkowych funkcji, a MirrorLok tak.

Gadżet wykonany jest z aluminium i pokryty czarnym lakierem. Więcej informacji znajdziecie na stronie Kickstartera. Kampania potrwa do 1 marca i w tym czasie można zakupić urządzenie znacznie taniej.

%d bloggers like this: