Szukasz pracy? Jest zajęcie dla mechanika motocyklowego i jego pomocnika

Dealer motocykli Yamaha z Warszawy, firma POLand POSITION, poszukuje pracowników w związku z rozbudową serwisu. Miejscem pracy będzie siedziba firmy przy ul. Połczyńskiej 120 C w Warszawie. Aktualnie etaty czekają na dwie osoby, mechanika i pomocnika mechanika. Opis stanowiska, wymagania i ofertę pracodawcy znajdziecie poniżej.

Yard Buit Yamaha SCR950. Foto: Jeff Palhegyi Design

Mechanik

Zakres obowiązków: Obsługa / serwis gwarancyjny i pogwarancyjny motocykli, skuterów i quadów; ocena stanu technicznego; wykonywanie przeglądów okresowych i napraw serwisowych; diagnostyka usterek; dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych.

Wymagania: Mile widziane kierunkowe wykształcenie zawodowe w zakresie mechaniki; doświadczenie na podobnym stanowisku, zwłaszcza w segmencie Marine (skutery wodne i silniki zaburtowe); znajomość podstaw branżowego języka angielskiego; prawo jazdy kategorii A i B; dokładność, zaangażowanie w pracę, punktualność; chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferta: Praca w największym autoryzowanym serwisie Yamaha; atrakcyjne wynagrodzenie; specjalistyczne narzędzia, niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków; zatrudnienie na umowę o pracę; możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego dzięki licznym szkoleniom

Pomocnik Mechanika

Zakres obowiązków: Przygotowywanie pojazdów do czynności serwisowych; wykonywanie procesu PDI, czyli uruchomienia przed wydaniem; rozładunek transportów fabrycznych i montaż; pomoc w pracy mechaników; mycie pojazdów; dbanie o czystość hali serwisowej

Wymagania: Zainteresowanie motoryzacją; znajomość podstawowej budowy motocykli; prawo jazdy kategorii A i B; dokładność, zaangażowanie w pracę, punktualność; chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferta: Praca w największym autoryzowanym serwisie Yamaha; specjalistyczne narzędzia, niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków; możliwość doskonalenia zawodowego i awansu na stanowisko samodzielnego mechanika

CV i list motywacyjny należy przesyłać na adres: serwis@yamaha-polandposition.pl. W tytule wiadomości należy wpisać: Mechanik lub Pomocnik Mechanika. Nie zapomnijcie o klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.