10 motocyklowych aukcji WOŚP, o które warto powalczyć

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale wciąż jeszcze trwają niezliczone aukcje charytatywne, z których środki przeznaczone będą na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Wśród wielu kategorii przedmiotów jest oczywiście całkiem sporo gadżetów i propozycji związanych z motocyklami. Oto dziesięć ciekawych aukcji, które dla Was wyszperaliśmy.

Siodełko z motocykla Tomasza Golloba

Siodełko Tomasza Golloba, oczywiście z autografem. Co ciekawe, siodło zostało przekazane na aukcję przez prywatną osobę, a nie przez 7-krotnego mistrza świata na żużlu. MWystawiony model pochodzi prawdopodobnie z 1995 roku.

Fot. Allegro/WOŚP

Aktualna cena: 549 zł. Koniec aukcji: 25 stycznia. Link tutaj.

Szkolenie z Davidem Cyprianem

Cyprian to czeski zawodnik i mistrz hard enduro, który został okrzyknięty najlepszym prywatnym (nie wspieranym przez teamy fabryczne) zawodnikiem imprez enduro w sezonie 2017. Szkolenie oferowane jest przez Olek Motocykle i odbędzie się w dowolnym (dopasowanym do terminów kalendarza Davida) okresie marzec – czerwiec bieżącego roku.

Fot. David Cyprian/Facebook

Aktualna cena: 660 zł. Koniec aukcji: 29 stycznia. Link tutaj.

PitBike MRF 80 Mini od złotówki

Pitbike na licytacje przekazała firma PitBike MRF Kraków. Motocykl jest motocyklem demo, a zrobione 2 motogodziny. Licytowany egzemplarz ma zmieniona okleinę, zostały dodane na nim akcenty MotoOrkiestry WOŚP.

Fot. Allegro/WOŚP

Model MRF 80 to najmniejszy z pitbike’ów oferowany przez MRF Team. Silnik o pojemności 86ccm o mocy 5,5 KM jest bardzo łagodny i pozwoli pewnie stawiać pierwsze kroki w motocrossie. Jednocześnie jest to wierna replika znanej i cenionej Hondy CRF50.

Aktualna cena: 3050 zł. Koniec aukcji: 17 stycznia. Link tutaj.

Obstawa motocyklowa Elo Moto

Kto powiedział, że obstawa motocyklowa musi być tylko na ślub lub zgon? W ramach WOŚP grupa ELO MOTO oferuje obstawę motocyklową właściwie dowolnego wydarzenia. Jak sami piszą, łącznie z urodzinami teściowej, zakupem nowego akwarium, nabyciem nowej konsoli lub uroczystym rozstaniem. Opcji jest wiele, zabawa super, i jeszcze można zrobić coś dobrego licytując jazdę z chłopakiami z ELO MOTO.

Fot. Pinterest

Termin od kwietnia do września 2018, przejazd na terenie Warszawy i okolic, łącznie trasa do 150 km.

Aktualna cena: 315 zł. Koniec aukcji: 28 stycznia. Link tutaj.

Całodniowa wycieczka na moto od Wild Dogs Łomża

Klub Wind Dogs z Łomży dołączył do akcji WOŚP oferując dla licytującego towarzystwo ekipy w Wild Dogs podczas całodniowej wycieczki, na wybranym motocyklu (chopper lub turystyk). Dodatkowym bonusem jest darmowy obiad. Niestety nie wiemy czy z deserem.

Fot. Allegro/WOŚP

Aktualna cena: 113,5 zł. Koniec aukcji: 26 stycznia. Link tutaj.

Całodniowa przejażdżka na motocyklu z Dzikuską

Mocna rzecz. Całodniowa wycieczka motocyklowa z kobietą za sterami sportowego motocykla, chociaż jest też opcja jazdy na dwóch motocyklach. Dzikuska proponuje wspólną jazdę na Suzuki GSX-R po województwie Podkarpackim lub Małopolskim, z ewentualną opcją dojazdu do zwycięzcy aukcji na odległość maks 200 kilometrów.

Fot. Allegro/WOŚP

Termin i miejsce docelowe – do dogadania. Trasa rajdu to około 200 kilometrów, dodatkowo dla zwycięzcy Dzikuska przygotuje prezent ze swojego sklepu oraz nagra filmik na pamiątkę.

Aktualna cena: 1009 zł. Koniec aukcji: 23 stycznia. Link tutaj.

Grażyna Torbicka kask Vespa z autografem

Grażyna Torbicka nie jest na raczej gwiazdą motocyklowego sportu, ale nikt nie zaprzeczy, że to wielka osobowość telewizyjna. Zresztą w tej kategorii Grażyna Torbicka aż dwukrotnie zdobywała nagrody, a także pięć razy była laureatką Wiktora.

Fot. Allegro/WOŚP

Kask to model Piaggio Vespa „946” w rozmiarze XL 61-62 cm. Tanio nie będzie.

Aktualna cena: 1645 zł. Koniec aukcji: 24 stycznia. Link tutaj.

Czapka KTM z autografami Taddy, Webb, Walker

Dla wielbicieli enduro rzecz święta: oryginalna czapka KTM z podpisami trzech mistrzów tego sportu, a zarazem fabrycznych zawodników zespołu KTM. Swoje podpisy na czapce zostawili Ted Błażusiak, czterokrotny Mistrz Świata SuperEnduro, zdobywca olimpijskiego złota.

Fot. Allegro/WOŚP

Druga z gwiazd do Cody Webb, który ma na koncie tytuł mistrza AMA EnduroCross. Trzeci zawodnik to słynny Jonny Walker dzierżący tytuł mistrza Europy Extreme Enduro.

Aktualna cena: 500 zł. Koniec aukcji: 20 stycznia. Link tutaj.

Autograf Grega Hancocka

Autograf żużlowego mistrza został uzyskany podczas słynnych zawodów w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie Polska stanęła przeciwko reszcie świata. Hancock to niesamowicie barwna postać, amerykański żużlowiec, który na podium indywidualnych mistrzostw świata stawał aż sześciokrotnie.

Fot. Allegro/WOŚP

Obecny zawodnik Stali Rzeszów może się również poszczycić największą liczbą przejechanych turniejów cyklu Grand Prix.

Aktualna cena: 36 zł. Koniec aukcji: 27 stycznia. Link tutaj.

Kombinezon motocyklowy RS Taichi od Adriana Paska

Adrian to zawodnik młodego pokolenia, który na koncie ma kilka znaczących sukcesów. W 2012 roku zwyciężył w Pucharze Europy Juniorów przy MŚ World Superbike, dwa lata później zajął 4 miejsce w wyścigu Yamaha R6 Dunlop Cup na torze Nurburgring. Być również drugim wicemistrzem kraju klasy Junior Superstock 600.

Fot. Allegro/WOŚP

Kombinezon ofiarowany przez „Pasia” na aukcję WOŚP to egzemplarz szyty na miarę przez firmę RS Taichi.

Aktualna cena: 812 zł. Koniec aukcji: 26 stycznia. Link tutaj.

%d bloggers like this: