Zero Motorcycles zapewni więcej przejechanych kilometrów w modelu Zero DS

Zero Motorcycles to światowy lider innowacji w dziedzinie elektrycznych motocykli. Amerykańska firma z siedzibą w Scotts Valley w Kalifornii, ogłosiła wprowadzenie do oferty nowego wariantu 11 kW Zero DS.

Nowy model przeznaczony jest dla użytkowników, których uprawnienia ograniczają do motocykli o pojemności 125 cm3. Inaczej mówiąc Zero DS 11 kW może być prowadzony przez posiadacza prawa jazdy kategorii A1.

Fot. 11 kW Zero DS

Dwa razy większa pojemność akumulatora w porównaniu z wersją DS ZF7.2, umożliwi odbiorcom znaczne zwiększenie pokonywanego dystansu. 11 kW Zero DS ZF14.1 może przejechać do 260 kilometrów w mieście lub 125 kilometrów na autostradzie – oczywiście na jednym ładowaniu. W przypadku dołączenia akcesorium Power Tank, liczba przebytych kilometrów może wzrosnąć do 330 w cyklu miejskim oraz 160 na autostradzie.

Linia motocykli 11 kW Zero obejmuje również Street Zero S i oferuje najlepszą płynność w swojej klasie. Motocykle są łatwe w prowadzeniu dzięki 109 Nm płynnego momentu obrotowego oraz napędu typu twist and go, który eliminuje używanie sprzęgła lub zmiany biegów. Ponadto wydajność można dostosować za pomocą aplikacji mobilnej Zero, co umożliwia dopasowanie jej do potrzeb i poziomu doświadczenia różnych kierujących.

%d bloggers like this: