Ducati wspiera WOŚP. Zobacz genialne propozycje włoskiej marki

Ducati jak co roku wspiera Jurka Owsiaka i WOŚP. Udział w aukcji pozwoli nie tylko dołożyć swoją cegiełkę dla Orkiestry, ale również skorzystać z wyjątkowej oferty Ducati. Pierwsza opcja to możliwość użyczenia Scramblera 1100 na cały weekend.

Drugi wariant licytacji jest jeszcze ciekawszy. Chętni dostaną na weekend nowość Ducati na rok 2018, czyli Multistradę 1260S, oraz udział w imprezie renomowanego cyklu Ducati Tour. Wiosna z Ducati 2018 odbędzie się w weekend 18-20 maja w Górach Świętokrzyskich. Dla zwycięzcy licytacji czeka miejsce w luksusowym hotelu oraz pachnąca nowością Multistrada 1260S. Wszystko to dla dwóch osób – kierowcy i pasażera.

Fot. Ducati Polska

Trzecia aukcja przyśpieszy tętno każdemu miłośnikowi wyścigów. Model wyścigowego Desmosedici z podpisem Vce Mistrza Świata Andrei Dovizioso, to pamiątka na całe życie.

Ostatnia atrakcja to wyjątkowa pamiątka dla każdego Ducatisti i wielbiciela motoryzacji. Obszerny, pięknie wydany album poświęcony historii wzornictwa Ducatt, będzie gratką dla każdego, kto jest wrażliwy na piękno motoryzacji. Jakby tego było mało, album opatrzony jest dedykacją szefa Ducati – Claudio Domenicali.

Wszystkie powyższe aukcje znajdziecie tutaj. Oczywiście cały dochód zostanie przekazany na konto 26go finału WOŚP. Brawo Ducati Polska!

Źródło: Ducati Polska

%d bloggers like this: